Zimowe szaleństwo w Bieszczadach okazją na udane ferie

Bieszczady_zimą

Decydując się na zimowe szaleństwo, warto zaplanować chwile z najbliższymi w uroczym miejscu. Pomysły na zimę w Polsce powoli się wyczerpują, ale na szczęście są w naszym kraju takie rejony, gdzie zawsze jest pięknie. Gdzie warto jechać tej zimy?

Pomysłów na zimę w Polsce jest kilka, przy czym nie w każdym uroczym latem miejscu w naszym kraju naprawdę da się spełnić miłe chwile. Nad morze raczej mało kto zimą wyjeżdża i najczęściej Polacy decydują się na zimę w górach. Jak jednak uniknąć ścisku, kiedy wszyscy w zimowym sezonie wyjeżdżają w góry? Popularne i najczęściej wybierane przez wszystkich ośrodki turystyczne nie mają już miejsc noclegowych od wiosny, a nawet zeszłego roku. I będzie oznaczało to tylko jedno – gwar i przepych związany z ogromną ilością ludzi, chcących wypocząć w jednym i tym samym miejscu.  Jak uniknąć takiej sytuacji? I gdzie z nią nie będziemy mieli do czynienia?

Warto zdecydować się na wynajem nie noclegu czy pokoju, ale od razu zdecydować się na domki.

Bieszczady to ten rejon polskich gór, gdzie odnaleźć możesz spokój i ciszę tak dawno już zapomnianą na Podhalu. Ta kraina mimo że spokojna i urocza, ma bardzo wiele do zaoferowania turystom. Właśnie dlatego tak wielu z nich wyjeżdża nad Solinę czy do Polańczyka i tam spędza zimowe ferie. Dotyczy to zarówno dzieci, jak i par, oraz osób starszych, udających się do sanatorium i na dłuższe wypoczynki. Bieszczady kuszą tajemniczością, nieodkrytymi dotąd terenami, spokojem i prawdziwym kontaktem z naturą.

Czy można przeżyć w Bieszczadach zimowe szaleństwo?

Oczywiście! Atrakcji w Bieszczadach zimą jest co niemiara. Rozległe wzgórza i doliny bieszczadzkie kuszą fanów sportów zimowych, ale nie tylko. Wynajem domku w Bieszczadach umożliwia także rozpalenie ogniska wokół niego, wśród ciszy i spokoju. Można wynająć kulig z koniami – z prawdziwego zdarzenia, który spodoba się nie tylko dzieciom, ale i dorosłym.

Jak widać, o tajemniczy, romantyczny klimat w tych górach nie trzeba zbyt długo się starać. Nic tylko poszukać odpowiedniego noclegu, takiego jak domki Bieszczady i zamawiać, żeby faktycznie odpocząć zimową porą.

Artykuł z kategorii Rozrywka
Tagi artykułu: , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page