Zdjęcie ważnym elementem reklamy

W dobie dwudziestego pierwszego wieku reklama jest wszechobecna. Możemy ją spotkać w telewizji, radiu, w postaci plakatów czy ulotek oraz na banerach reklamowych. Najczęstsze napisy jakie możemy spotkać to promocje, wyprzedaże czy oferta specjalna. Wiele osób twierdzi, że jest odpornych na tego typu reklamy. Ale czy na pewno?

Ile razy wchodząc do sklepu z zamiarem zakupu bułek na śniadanie wychodzimy z torbą pełną dodatkowych produktów, o których nawet nie myśleliśmy wybierając się do marketu? Tak właśnie działa skuteczna reklama. Niepostrzeżenie wkrada się do naszej świadomości i składnia nas do zakupu rzeczy, których nie potrzebujemy. Bardzo ważnym elementem reklamy jest jej forma. Większość ludzi jest wzrokowcami.

zdjecia

Oznacza to, że bodźce odbierane przez oczy oddziałują na nich intensywniej niż przez pozostałe zmysły. Reklamy zatem w formie graficznej mają najczęściej atrakcyjną formę z przyjemną dla oka szatą graficzną oraz wyróżnionymi napisami rzucającymi się w oczy z oddali. Na przykład pewne studio graficzne w Krakowie słynie z tworzenia doskonałych plakatów graficznych. Na ich okładce możemy znaleźć piękne modelki, czy przystojnych modeli. Patrząc na taki plakat kto nie pomyśli, że chciałby wyglądać tak jak oni? Z kolei studio fotograficzne w Krakowie specjalizuje się w zdjęciach rodzinnych, ślubnych i portretach. Wykonane w taki sposób prace staja się pamiątkami rodzinnymi na długie lata i przechodzą z pokolenia na pokolenie. W starej stolicy znajdziemy również „Lobzowskastudio – fotografia reklamowa”.

studio1

Firma oferuje możliwość stworzenia wspaniałej reklamy w formie graficznej. Obróbka graficzna odbywa się zgodnie z wytycznymi klientów, a efekt końcowy jest zdumiewający. Reklamy wykonywane są w wysokiej rozdzielczości, przez co można śmiało je umieścić nawet na największych billboardach w mieście. Skuteczną formą reklamy jest również mailing do bazy klientów. Obecnie chyba każdy posiada skrzynkę mailową. Jedyne ryzyko jakie się pojawia, to że nasza reklama może trafić do spamu i zostać usunięta.

Artykuł z kategorii Marketing
Tagi artykułu: , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page