Zadbaj o figurę poprzez trening personalny

Trening personalny jest dosłownie ostatnim dzwonkiem, by zmienić coś w swojej figurze przed urlopem. Idzie lato, więc każdy chciałby wyglądać jak najlepiej. Wielu z nas wyjedzie przecież nad morze, nad jezioro i paradując w strojach kąpielowych chciałoby, by ich kształt ciała był powodem do dumy, a nie do wstydu. Jest więc ostatni moment na to, by zrzucić parę niechcianych kilo tłuszczu i dorzucić z centymetr czy dwa w obwodach mięśni. Owszem, cudów w miesiąc czy dwa się nie zrobi, ale o wiele lepiej jest działać późno, niż nie działać wcale.

trening personalny na sylwetke i zdrowieTym jednak, co najbardziej przeszkadza nam w osiągnięciu wymarzonej, albo chociaż trochę lepszej sylwetki, jest brak motywacji. Podczas pierwszych dni walki o siebie jeszcze to jakoś idzie, ale potem zaczynamy szukać wymówek. A to odpuszczamy sobie ćwiczenia, bo ciężki dzień, a to sięgamy po coś niezdrowego, bo przecież ochota. I tym sposobem nasz trening zaczyna schodzić powoli na drugi plan.

Jak z tym wszystkim walczyć i nie dać się złym nawykom pokonać? Dobrą opcją będzie to doświadczony trener osobisty, którego w miastach typu Kraków znajdziemy z łatwością. Wielu z nas zapomina bowiem, że taki trening personalny to nie tylko dobranie odpowiednich ćwiczeń na wszystkie partie ciała, dobór odpowiedniej diety, ale i przede wszystkim kwestie motywacyjne. Taki trener personalny to osoba jest szkolona nie tylko w zakresie wychowania fizycznego, ale i zna się na podstawach psychologii, dlatego doskonale wie, jak wzbudzić u nas chęć działania i ochotę do ciężkiej pracy nad naszą sylwetką.

Trener Personalny – https://fitnow.pl/ – Centrum Treningowe FitNOW Kraków

Artykuł z kategorii Zdrowie
Tagi artykułu: , , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page