Urządzenia thermacell do odstraszania komarów.

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się na grillowanie, czy też wędkowanie, komary oraz insekty mogą skutecznie zepsuć nam całą zabawę. Dlatego też warto tutaj zadbać o możliwość zabezpieczenia się przed tymi insektami. Jednym z najskuteczniejszych sposobów okazuje się być nowoczesne urządzenie thermacell. Jest to specjalnie przygotowane urządzenie z wkładem butanowym i matą odstraszającą, które emituje odstraszający dla insektów zapach. Jest bardzo skuteczne i działa na terenie nawet do 20 m2. Jedna mata odstraszająca wystarcza w zupełności na około 4h pracy. Mamy więc od czynienia z bardzo wydajnym i skutecznym urządzeniem do odstraszania komarów i innych insektów.

Gdzie kupić urządzenie Thermacell?

Zakup urządzenia thermacell wiąże się z koniecznością wyłożenia pewnej sumy, niemniej jednak urządzenie sprawdza się w wielokrotnym użytkowaniu. Możliwe jest późniejsze dokupienie wkładów uzupełniających składających się z kartridża butanowego oraz mat odstraszających insekty. Koszty zakupu w przypadku sklepu internetowego dolasu.pl przedstawiają się następująco:

  • Urządzenie thermacell z wkładem butanowym na 12h i 3 szt. mat odstraszających – 159 PLN
  • Wkład uzupełniający na 12h (wkład butanowy i 3 szt. Mat odstraszających) – 39 PLN
  • Wkład uzupełniający na 48h (4 x wkład butanowy i 12 szt. Mat odstraszających) 119 PLN

Oczywiście urządzenie w toku eksploatacji można dość dowolnie włączać i wyłączać, dzięki czemu możemy oszczędniej gospodarować dostępnymi wkładami. Pozwala to na spore oszczędności, a samych wkładów i mat po prostu starczy na dłużej.

Dla kogo urządzenia thermacell?

Urządzenia te przeznaczone są przede wszystkim dla osób spędzających czas na wolnym powietrzu. Z powodzeniem jest wykorzystywane przez myśliwych, czy też wędkarzy. Możliwe jest także dokupienie za około 59 PLN specjalnej kabury, umożliwiającej przytroczenie urządzenia do pasa. Dzięki temu możemy zapewnić sobie strefę ochronną nawet podczas przemieszania się. Bardzo dobrze będzie się ono sprawdzać także w naszych przydomowych ogrodach, zapewniając pełna ochronę podczas grillowania.

Po uruchomieniu wydzielana jest substancja aktywna d-alertyne, która w przyrodzie występuje naturalnie na przykład w chryzantemach. Jest to więc substancja całkowicie naturalna, a co za tym idzie, nie wywołuje szkodliwych skutków dla środowiska, czy też człowieka. Nie jest też zaliczana do grona alergenów. Jednym słowem z urządzenia thermacell możemy korzystać wszyscy, bez jakichkolwiek wyjątków. Pozwala nam ono na podniesienie komfortu przebywania na łonie przyrody. Komfort ten bowiem, bardzo skutecznie są w stanie ograniczyć wszędobylskie komary i meszki.

Podsumowanie.

Możemy więc powiedzieć, iż zakup urządzenia thermacell będzie bardzo dobrym rozwiązaniem nie tylko dla myśliwych, ale także wędkarzy, grzybiarzy czy też turystów. Sprawdzi się także w naszym przydomowym ogrodzie, lepiej nawet niż wszelkiego rodzaju spirale odstraszające i tym podobne wynalazki, których skuteczność, niejednokrotnie stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania.

Artykuł z kategorii Rozrywka
Tagi artykułu: , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page