Tanzanit modnym kamieniem w biżuterii

Każdy sezon ma swoją myśl przewodnią, swoje własne desenie i tworzywa, które promuje się w modzie, dodatkach, wnętrzarskich gadżetach, meblach, tapetach itd. Ma też swoje dominujące kolory. W tym sezonie – oprócz odważnych zestawień ułożonych w wielobarwne koktajle, modne są chłodne kolory minerałów, zwane przez speców od mody odcieniami „serenity” i „rose quartz”.

tanzanit bizuteria - wisiorek od tanzanite_PLW te minerały przyozdabia się też kobiece ozdoby. Biżuteria z tanzanitem od początku roku robi furorę w jubilerskich sklepach. Pełno jej również na blogach i witrynach znanych influencerek. Kamienie jubilerskie w biżuterii to coś, o czym zapomniałyśmy na całe lata. Po okresie zachwytu drewnem, koralikami w stylu etno i tworzywami sztucznymi, z chęcią sięgamy na powrót po te klasyczne formy dopełniania wizerunku i podkreślania kobiecego piękna.

Srebrna biżuteria z kamieniem szlachetnym jak tanzanit to jest więc coś, co musi się znaleźć w zestawie obowiązkowym każdej elegantki. Szlachetność srebra i chłodny odcień kamienia pięknie się uzupełniają. Taka biżuteria prezentuje się pięknie z elegancką małą czarną, ale nie tylko. Będzie pasowała również do miejskiego stylu, w połączeniu ze śnieżnobiałą bawełnianą koszulą i wygodnymi dżinsami.

Młode kobiety wiedzą, jak połączyć klasykę ze skłonnością do młodzieńczej brawury. Potrafią się modą bawić i zestawiać ją w taki sposób, jaki jeszcze do niedawna przyprawiłby speców od mody o zawrót głowy. W taki styl potrafi doskonale wpasować się właśnie srebrna biżuteria z tanzanitem.

Zobacz tutaj: http://tanzanite.pl/

Artykuł z kategorii Odzież
Tagi artykułu: , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page