Szybki zarobek na własny biznes

Niedawno wróciłem po dwóch latach do Polski, wyjechałem, aby dorobić jakąś kwotę, aby móc w Polsce otworzyć własny wymarzony zakład samochodowy. Pracowałem w Danii również jako mechanik samochodowy, nie znałem języka, dlatego starałem się znaleźć taką pracę, aby nie mieć kontaktu w ogóle z jakimkolwiek obcym językiem.

Pracowałem u znajomego, który wyjechał już ponad sześć lat temu za granicę i tam właśnie ustatkował się i otworzył własny zakład właśnie w Danii. Zatrudnił mnie oraz pozwolił mieszkać u siebie. Poinformował mnie, abym nie zapomniał rozliczyć się z duńskim urzędem skarbowym i odzyskać nadpłacony podatek. Po powrocie zacząłem szukać informacji na temat takiego zwrotu. Jak wcześniej wspomniałem, kompletnie nie znałem języków i nie wiedziałem czy posiadam odpowiednie dokumenty i jak w ogóle taki zwrot otrzymać.

Zwrot podatku z Danii jak i z innych krajów europejskich jest teraz jak zauważyłem tematem, o którym media starają się poinformować ludzi wyjeżdżających za granicę. W Internecie znalazłem także szereg firm, biur rozliczających podatki, które zajmują się takimi procedurami. Zgłosiłem się do jednej z nich, gdyż pomyślałem, że lepiej zapłacić pewną kwotę za pośrednictwo w tej sprawie, niż w ogóle nie zająć się nią. W biurze wszystko mi wytłumaczyli i powiedzieli co oznacza każdy dokument. Przejęli oni również moją sprawę i wzięli na siebie konieczność starania się o podatek z urzędu skarbowego w Danii. Dostałem także informację, że gdy zwrot podatku z Danii zostanie przyznany, pieniądze będą na moim koncie. Po kilku tygodniach faktycznie tak się stało, a ja planowałem na co wydam wraz z rodziną moje ciężko zarobione pieniądze.

Artykuł z kategorii Finanse
Tagi artykułu: , , , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page