Sztuka użytkowa we wnętrzach nowoczesnych

Malarstwo i rzeźba, w niezwykły sposób połączone z mechanizmem do odmierzania czasu to już nie zwykły zegar, a dzieło. Takie niesamowite dzieła tworzy malarz surrealistyczny Jarosław Kukowski. Jego przestrzenne instalacje pasują nie tylko do klasycznych pomieszczeń. Duże zegary ścienne do salonu, retro zegary z wahadłem oraz zegary loft komponują się bardzo dobrze w pomieszczeniach nowoczesnych.

duzy zegar scienny 10Firmowe, często surowe wnętrza mogą zostać w sposób nowoczesny odmieniony. Odpowiednio duży, rzucający się w oczy zegar ścienny wykonany w antycznym stylu będzie dla każdego właściciela firmy powodem do dumy. Firma, w której pomieszczeniach biurowych stosuje się tak piękne dekoracje to również firma postrzegana jako niezmiernie luksusowa, pełna prestiżu i gustownego podejścia do klienta, co w wielu branżach ma kluczowe znaczenie jeżeli chodzi o sprzedaż. Odważysz się na takie zmiany w swoim biurze?

Na takie elementy jak duży zegar ścienny klienci w biurach zwracają często uwagę w pierwszej kolejności. Dzieje się to często na polu podświadomości. To jak traktuje się czas w naszym biurze ma duże znaczenie dla kontrahenta, który nas odwiedza. Nie może więc w miejscu takim jak biuro zabraknąć odpowiedniego zegara. Od tego jaki on jednak będzie zależy przede wszystkim to w jaki sposób zostaniemy my sami i nasza firma odebrani.

duzy zegar scienny 6Duże zegary ścienne to doskonały sposób na wypełnienie przestrzeni na ścianach mieszkania czy domu. Są użyteczne, nie służą wyłącznie do odmierzania czasu, ale również do odzwierciedlenia stylu mieszkania.

Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom, artysta stworzył dzieła dla koneserów sztuki. Jego dzieła to z jednej strony doskonałe odwzorowanie antycznych detali, wzornictwa, a nawet materiałów, z których kiedyś tworzono zegary, ale również odwzorowanie perfekcyjnie ich mechanizmów działania. Mamy tu więc do czynienia z jednej strony ze sztuką, a z drugiej z niesamowicie ciekawym wykonaniem technicznym, które pozwala na stworzenie rzeczy tak funkcjonalnej jak również przepięknie prezentującej się w Twoim domu, mieszkaniu czy też w biurze. Duże zegary ścienne do salonu to wspaniałe aranżacje, w przypadku których praktycznie nie istnieje żadne ograniczenie. Artysta nie uznaje kompromisów i swoje dzieła wykonuje od początku po sam koniec w duchu sztuki uwzględniając przy tym rzecz jasna wszelkie aspekty technologiczne.

duzy zegar scienny 07

Artykuł z kategorii Wnętrza domów
Tagi artykułu: , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page