Świetny zegarek obaku

Zegarek obaku to połączenie prostoty z innowacją. Spokój oraz równowaga, która została wdrożona w zegarek wzięta została z azjatyckiej filozofii Zen. Każdy szczegół w tym odmierzaczu czasu został dopracowany do perfekcji.W Europie północnej zegarki posiadają bardzo długą tradycje projektowania, która składa się na prostotę oraz funkcjonalność. Oczywiście to nie jest łatwe połączenie więc dlatego zegarek obaku jest zegarkiem wyjątkowym.

zegarek obakuDuński producent zegarków obaku połączył cechy wielu tradycyjnych marek. Co pozwoliło mu na stworzenie niepowtarzalnego zegarka. Obaku to również zgodność z naturą, którą odzwierciedla między innymi wykorzystywanie baterii, które nie zawierają ołowiu oraz rtęci.

Historia zegarka Obaku

Projektantami zegarków obaku są duńscy projektanci Christian Mikkelesen oraz Lau Liengard Ruge, którzy idealnie łączą cechy skandynawskiej tradycji. Zegarek obaku, dzięki temu jest wyjątkowo minimalistyczny o charakterystycznych harmonicznych wzorach. Kolory są spokojne i stonowane, a wykonanie stoi na najwyższym poziomie. Każdy zegarek obaku jest zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejszy nawet mało znaczący detal.

Wiele osób uważa, że wykonanie prostego i łatwego wyglądu, to żaden problem. Nie mają oni w ogóle racji. Stworzenie prostego i jednocześnie interesującego design, to nie lada wyzwanie. Mała ilość detali sprawia, że wykonanie musi być na najwyższym poziomie ponieważ zaniedbanie jednego szczegółu mocno wpłynie na jakość wykonania. Minimalistyczne szczegóły takie jak np. wielkość i kształt koronki, wskazówki na tarczy zegarka, kolor paska, przyciski itp. To tylko część drobnych szczegółów, które musza być idealnie dopracowane i idealnie ze sobą współgrać.
Myślę, że już wiadomo dlaczego zegarek obaku jest zegarkiem tak trudnym do zaprojektowania i wykonania.

Artykuł z kategorii Gadżety
Tagi artykułu: ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page