Sport odmienił moje życie

Sport jest najważniejszy… Od dziecka uwielbiałem sport, było to moje oczko w głowie. Dzięki sportowi byłem popularny w szkole, wśród dziewczyn, zawsze miałem jakiś kolegów, byłem w centrum zainteresowania. Sport kształtował mnie od małego, wyrabiał charakter oraz dawał motywację do stawania się coraz lepszym. Dyscypliną od której zaczynałem była siatkówka, w swojej szkole nie było mi równych na pozycji skrzydłowego. W pierwszej klasie przytrafiła mi się jednak kontuzja, która definitywnie przekreśliła moją karierę. Byłem bliski załamania, ale to właśnie sport mnie nauczył aby się nie poddawać. Postanowiłem że postawię na naukę, nie zapominać o sporcie.

NOWE WYZWANIA
Dzięki dobrym wynikom w szkole poszedłem na biologię. Dało mi to niesamowitą moc do kolejnych wyzwań. Postanowiłem zacząć ćwiczyć na siłowni. Po mojej kontuzji nie było już śladu, rozpoczęcie nowego sportu oraz treningów okazało się strzałem w dziesiątkę. Poszedłem na siłownię razem z kolegą, był trenerem indywidualnym, pokazał mi jak się ćwiczy. Dzięki niemu wiedziałem co trzeba zrobić aby wypracować odpowiednią sylwetkę. Bardzo spodobało mi się na siłowni, potrafiłem połączyć odpowiednią dietę z prawidłowymi treningami, na efekty nie trzeba było długo czekać. Po około 2 latach wyglądałem znakomicie, ładnie wyrzeźbiony, brakowało mi może trochę masy mięśniowej ale i tak byłem bardzo zadowolony z postępu.

NOWY ROZDZIAŁ W ŻYCIU
Mój kolega był specem, nauczył mnie niesłychanie dużo, do tego stopnia, że zaproponował mi abym udał się na kurs trenera personalnego. Nie byłem do tego przekonany ale po kilku dniach zmieniłem zdanie, uważałem to za fajny kierunek w jakim może podążać moja kariera. Kurs był bardzo fajny, pokazano mi praktyczne porady oraz metody pracy z ludźmi, co trzeba robić aby osiągnąć sukces oraz to kiedy praca z  ludźmi jest efektywna. Dowiedziałem się, że nasze ograniczenia to kwestia psychiki, trzeba czasami się przełamać po to aby zrobić coś lepszego, wartościowszego. Kurs trenera personalnego dał mi pewność oraz potrzebne kwalifikację aby zacząć ćwiczyć inne osoby. Wraz z moją wiedzą na temat funkcjonowania organizmu oraz przyswajania pierwiastków, mogłem zacząć profesjonalnie świadczyć usługi trenerskie. Tak zaczęła się moja kariera.

WIELKI SUKCES
Obecnie prowadzę siłownię w Warszawie, razem z tym samym kolegą z którym zaczynałem ćwiczyć. Uważam, że bardzo dobrze trafiłem, jestem niesamowicie zadowolony. Polecam każdemu ciągły rozwój oraz kształtowanie swojego charakteru, to pomaga w życiu. Kursy na pewno to ułatwiają, w moim wypadku kurs trenera personalnego przyniósł oczekiwany rezultat.

Artykuł z kategorii Rozrywka
Tagi artykułu: , , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page