Słodkie prezenty dla gości

Każdy chętnie otrzymuje prezenty, szczególnie kiedy stanowią one pamiątkę po niezwykle miłym wydarzeniu. Dlatego modne jest wręczanie drobnych upominków gościom, którzy zaszczycą nas swoją obecnością na weselach, urodzinach czy imprezach firmowych. Gadżety takie jak długopisy, ołówki czy smycze odchodzą powoli do lamusa. Teraz dominują słodycze. Oczywiście nie są to zwykłe czekoladki czy batoniki, lecz wykonane na specjalną okazję słodkości, zapakowane w często wymyślne opakowanie.

krówki ślubneW naszym kraju niezwykle popularne są krówki. Słodkie krówki z nadrukiem to nie tylko miły gest, ale też smakowity upominek. Sam cukierek może mieć nawet zwykły smak, lecz opakowanie powinno przywodzić na myśl minione wydarzenie. Nadruk na opakowaniu zwykle jest spersonalizowany, może być na nim wydruk zdjęcia solenizanta, podziękowania za prezent. Krówki ślubne powinny mieć wyszukany smak. Może nawiązywać on do smaku tortu weselnego, pory tak by gości po opuszczeniu imprezy, smakując cukierka, przypominali sobie miłe chwile. Słodycze weselne z reguły mają opakowanie w kolorach białym, złotym. Na każdym jest podziękowanie za przybycie i zdjęcie szczęśliwej pary młodej.

Oczywiście, gdy para młoda ma duże poczucie humoru, może rozdać krówki z nadrukiem całkowicie odbiegającym od nastroju ślubnego. Zamiast młodej pary, na opakowaniu można umieścić satyryczne rysunki wyśmiewające małżeństwo, różne zakochane zwierzątka czy po prostu zwyczajne serduszka z imionami.

Smak krówki ślubnej też może być ciekawy i zaskakujący. Nietypowe połączenia z pewnością zapadną w pamięć gościom. Można zaszaleć i połączyć smak owoców i warzyw, czy czekolady i alkoholu. Firmy zajmujące się produkcją prezentów, zawsze są otwarte na nowe koncepcje i z pewnością sprostają każdemu wyzwaniu. Tak naprawdę, nie musimy się trzymać stereotypów. Upominki dla gości, same w sobie już są podziękowaniem za przybycie.

Artykuł z kategorii Rozrywka
Tagi artykułu: , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page