Sesja dla narzeczonych

Czy zdjęć z radosnych chwil kiedykolwiek może być za dużo? Z pewnością nie. Takie pamiątki na nowo potrafią w nas rozbudzić dawne wspomnienia i emocje. Dlatego wielu nie ogranicza się do fotografii ślubnej i wzbogaca ją o nowy element – fotografię narzeczeńską. Szkoda, że nie wszyscy fotografowie mają ją w ofercie. Bez skrępowania ciała uroczystym garniturem i suknią ślubną można sobie przed obiektywem pozwolić na więcej i zaszaleć!

Taka sesja sama w sobie może być zabawna. Może okaże się, że nasz partner/partnerka jest urodzonym modelem? Po za tym to też dobry trening przed sesją ślubną. Można sprawdzić czy dany fotograf nam odpowiada. Pomiędzy nim a fotografowanym powinna bowiem być pewnego rodzaju chemia, która sprawia, że zdjęcia mają to „coś”. Oczywiście sesja ślubna może wyglądać dowolnie. Można zrobić ją w studio lub w plenerze. Może być subtelna, romantyczna, ale też zabawna i zwariowana. Tutaj powinni się wykazać kreatywnością narzeczeni jak i fotograf. Ale nie tylko ważna jest wtedy pomysłowość i spontaniczność. Niektórzy fotografowie wykonują sesje narzeczeńskie gratis, dlaczego więc nie spróbować i zapoznać się z dostępnymi ofertami.

Aby zdjęcia nabrały jeszcze większego znaczenia można je wykonać w jakiś ważnym, ulubionym dla siebie miejscu, które na przykład kojarzy nam się z miłymi chwilami spędzonymi z naszym partnerem. Miejsce jakie wybierzemy jest bardzo ważne i warto je skonsultować z fotografem ponieważ to ono w dużej mierze dodaje fotografiom uroku. Zresztą nie mając pomysłu na miejsce takiej sesji możemy poradzić się samego fotografa. Jeśli chodzi o Nowy Sącz czy Tarnów, to fotografia ślubna w tych miastach oferowana jest przez www.slawekstelmach.com i ten fotograf zna te miejsca doskonale, więc bez problemu nam doradzi.

Zdjęcia z sesji nie tylko budzą sentyment po latach, ale też mogą np. zdobić zaproszenia i menu ślubne. Trzeba przyznać, że niektóre fotografie narzeczeńskie wychodzą tak dobrze, że są jeszcze ładniejsze od tych ślubnych. Warto sprawić sobie prezent w postaci takich zdjęć, które na pewno też będą pamiątką dla nas i chociażby dla naszych dzieci.

Artykuł z kategorii Usługi
Tagi artykułu: , , , , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page