Samochód zastępczy

Zdarzają się takie przypadki, kiedy to ktoś wjeżdża w nasz samochód, a w efekcie jesteśmy uziemieni, ponieważ auto leży skasowane, a my musimy spieszyć się na kolejne spotkanie biznesowe. Co za tym idzie, czy wybierzemy transport miejski poprzez tramwaje i zatłoczone autobusy, czy raczej zdecydujemy się na coś ciekawszego i lepszego, jak samochód zastępczy z OC sprawcy?

Jak działa wynajmowanie samochodu zastępczego?

Przypuśćmy, że doznałeś wypadku i obecnie znajdujesz się na etapie prowadzenia rozmów z policją i sprawcą wypadku, bo nie ma wątpliwości, że właśnie to on spowodował wypadek. Akurat musisz spieszyć się na kolejne spotkanie z inwestorem, a zatem będziesz potrzebował, no właśnie, swojego auta. Czy zatem nie lepiej będzie wynająć samochód na okres kilku dni aż do momentu, gdy będziesz w stanie spokojnie jeździć swoim autem?

Samochód z OC sprawcy jest takim nietypowym na polskim rynku rozwiązaniem, które pozwala nam na wynajęcie samochodu bez ponoszenia kosztów własnych przy tego typu zleceniu. To właśnie osoba odpowiedzialna za uszkodzenie naszego samochodu oryginalnego będzie odpowiadała za wszelakie koszty związane z wynajęciem przez nas samochodu.

Kiedy samochód zastępczy z OC sprawcy może być naprawdę przydatny?

Przede wszystkim w każdej sytuacji, kiedy to będziemy zmuszeni do wynajęcia samochodu z niespodziewanych przyczyn. Wyobraźmy sobie, że jedziemy spokojnie Alejami Jerozolimskimi, aż tu nagle wjeżdża w nasz tył jakiś wariat i kasuje nam auto. W takich przypadkach zazwyczaj będziemy uziemieni na kilka ładnych godzin, zanim przyjedzie policja i spisze protokół sprawy.

Zamiast stać i czekać, firmy sprowadzają samochód zastępczy z OC sprawcy, dzięki czemu nie my będziemy płacić za zniszczenia, lecz nasz sprawca, który wjechał nam w tyłek samochodu. Więc nam nie pozostaje nic innego jak po prostu przesiąść się w inne auto i samemu jeździć po mieście, a zmartwienia związane z tym będziemy w stanie odłożyć na później. Wszak mamy samochód sprawny i gotowy do działania!

http://6weidera.wroclaw.pl/

Artykuł z kategorii Usługi
Tagi artykułu: ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page