Rolety rzymskie, czyli story japońskie

panele rzymskie krakówCzym są story japońskie albo inaczej mówiąc rolety rzymskie? Na pierwszy rzut oka a raczej po pierwszym przeczytaniu skojarzy nam się to z wschodnią Azją. Cóż oni takiego wymyślili że nie mamy spolszczenia tego? A bardzo fajny rodzaj wystroju wnętrza. W domach wystrój wnętrza jest bardzo ważny. Chodź zmienia się moda, rzadko to modyfikujemy go dosyć często. Zazwyczaj znajdujemy znowu coś co nam nie pasuje. Tym razem bardziej opiszemy sposób udekorowania okien.

Okna, tak bardzo ważne rzeczy w naszych posiadłościach. Dzięki nim mamy widno w domu oraz wgląd na świat otaczający nas. Dodatkowo mamy możliwość regulacji natężenia światła. To możliwe jest dzięki zastosowaniu jakiś żaluzji czy czegoś podobnego. Ale przejdźmy do sedna sprawy. Jak wiemy to co znajduję się przy oknach, jest bardzo postrzegane przez gości czy osoby trzecie. Spoglądają tam bo to przez te rzeczy otrzymujemy światło w dzień. Więc wiele osób chce, aby to wyglądało jak najlepiej. Nadeszła pora aby przedstawić innowacyjność na rynku. Są to rolety rzymskie. Inaczej nazywane story japońskie czy też panel track. Jest to bardzo nowoczesny sposób dekorowania osłony okiennej. Bardzo ładny i elegancki design sprawa i nadaje lekkość oraz elegancję.

Rolety rzymskie stworzone są z pasów materiałowych, co czyni ich bardziej trwałymi. Do tego w razie problemów można szybko taki pas wymienić. Jest to tańsze, niż całość. Są one zakończone małymi ciężarkami oraz posiadają szyny, po których się przesuwają w daną stronę. To wszystko jest robione za pomocą sznureczka, który jest mały i elegancki. Dokładnie tak samo jest w przypadku żaluzji pionowej. Jednak istnieje możliwość, by zamiast sznura był malutki drążek w kolorze bezbarwnym. Autem jest to że szyna jest wielotorowa. Posiada wiele dróg, dzięki czemu każdy materiał zawieszony jest na osobnym torze. Posiada od dwóch do sześciu torów a wykonana jest z mocnego aluminium. Jednak to czyni to bardzo tanie w razie wymiany. Długość maksymalna takiego toru to aż sześć metrów a szerokość 40-110 centymetrów. Pasy stor japońskich można łączyć z różnymi wzorami i kolorami czyniąc bardziej oryginalny środek domu.

Jeśli masz problem co kupić w kwestii zasłon okiennych, wybierz rolety rzymskie, jak te z Krakowa – http://wolakrakzal.com.pl/produkty/story-rzymskie. Nie zawiedziesz się, a wnętrze będzie bardzo wyjątkowe i eleganckie.

Artykuł z kategorii Wnętrza domów
Tagi artykułu: , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page