Przede wszystkim liczy się cel

Budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej jest tym celem, który stawia przed sobą wiele osób regularnie odwiedzających siłownię. Jak ważnym elementem są regularne treningi, wiedzą o tym tylko oni sami, aczkolwiek musimy w tym miejscu również wskazać na dwa inne elementy, bez których zbudowanie zadowalającej masy mięśniowej nie jest możliwe. Mowa mianowicie o zbilansowanej diecie oraz o zastosowaniu odpowiedniej sportowej odżywki. Tych ostatnich mamy na rynku dosyć sporą ilość, ale to nie oznacza wcale, że każda sportowa odżywka nadaje się dla osób budujących masę mięśniową. Jedną z tych odżywek, o których w tym miejscu musimy wspomnieć, są odżywki typu bulk.

Gainery

sportTo nic innego jak dosyć specyficzne gainery. Dosyć specyficzne ze względu na proporcje pomiędzy zawartością węglowodanów oraz białka. W standardowych gainerach mamy do czynienia ze znaczną przewagą węglowodanów nad białkami. W odżywkach bulk jest zupełnie inaczej. Proporcje węglowodanów oraz białek są do siebie bardzo mocno zbliżone, a nawet możemy powiedzieć, że zarówno jednego jak i tego drugiego składnika mamy w odżywce taką samą ilość. Odżywki bulk nie są przeznaczone dla każdej osoby znajdującej się w fazie budowania masy mięśniowej, ale w sposób szczególny musimy wskazywać na osoby budujące ową masę mięśniową, a jednocześnie też posiadające genetyczne uwarunkowania do gromadzenia w sobie zwiększonej ilości tkanki tłuszczowej.

Sportowe odżywki

Każdy inny rodzaj sportowej odżywki może bowiem okazać się w odniesieniu do takiej osoby zupełnie bezskutecznym i tym samym trudno mówić w takiej sytuacji o jakimkolwiek pozytywnym wspomaganiu swoich fizycznych wysiłków, swoich starań o większą masę mięśniową. Jak schudnąć 15 kg? Odżywki bulk to doskonale dobrane proporcje węglowodanów oraz białka, dzięki czemu uzyskujemy pewnego rodzaju wewnętrzną równowagę, dzięki czemu posiadając wcześniej wspomniane tendencje mamy możliwość osiągnięcia właśnie tego, co sobie zakładaliśmy, co jest naszym głównym celem, a więc wyższy poziom naszej beztłuszczowej masy mięśniowej.

http://www.e-konferencje.pl/artykul/zdrowy-biznes-catering-na-konferencjach/2178/

Artykuł z kategorii Sport
Tagi artykułu: , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page