Program hotelowy jako przydatne narzędzie do pracy.

Jeśli jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu lub ośrodka wypoczynkowego i chcesz sobie ułatwić pracę, trafiłeś pod właściwy adres. Nasza firma specjalizuje się w programach do obsługi hoteli. Nasze oprogramowanie hotelowe pozwola na przejrzystą i prostą obsługę hotelu.

Program został stworzony z myślą o tych, którzy poszukują sprawnego narzędzia do zarządzania hotelem. Umożliwia on dobrą organizację pracy w recepcji hotelowej oraz pomaga w przydzielaniu miejsc noclegowych dla gości. Dzięki specjalnym mechanizmom jest kontrolowany przede wszystkim stan bazy noclegowej, recepcjonista jest w stanie prawidłowo zaplanować obłożenie obiektu i nie pozwala na podwójne wynajęcie tego samego pokoju. Pozwala na pełną obsługę gościa hotelowego od momentu rezerwacji do jego wymeldowania.

apka2

Programy hotelowe łączy dwa najczęściej stosowane w recepcji dokumenty-książkę meldunkową i grafik na każdy dzień miesiąca i wszystkie miesiące w roku w jeden przejrzysty interfejs. W każdej chwili można wejść w dany pokój i dokonać tam stosownych adnotacji typu płatności za pokój, czy wykupione jest śniadanie bądź inne życzenia gościa, na przykład pobudka o danej porze. Program hotelowy ściśle współpracuje z centralą telefoniczną więc bez problemu można łączyć rozmowy telefoniczne z każdym pokojem. Program jest bardzo przydatny również dla osób sprzątających w hotelu, ponieważ istnieje opcja zaznaczenia przy danym pokoju brudny – czysty, a recepcja ma wtedy pełną kontrolę, który pokój jest już posprzątany i gotowy do ponownego wynajęcia. Oprogramowanie jest kompatybilne z kasą fiskalną i drukarką, dzięki czemu drukowane są paragony lub faktury za pobyt.

h6

Najnowocześniejsze oprogramowania obsługują płatności już nie tylko w polskiej walucie, ale również w euro, co znacznie ułatwia zagranicznym gościom uiszczenie opłaty. Wybór dobrego oprogramowania stanowi o sukcesie i powodzeniu całego przedsięwzięcia oraz z pewnością usprawni i przyśpieszy funkcjonowanie recepcji hotelowej, co przyczyni się do zadowolenia każdego gościa hotelowego i, który z miłą chęcią wróci do naszego obiektu i poleci go innym znajomym.

Artykuł z kategorii Oprogramowanie
Tagi artykułu: , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page