Profesjonalny odstraszasz insektów Thermacell.

Odstraszanie insektów, czyli przede wszystkim komarów oraz kleszczy, to dla wielu z nas bardzo ważna kwestia. Dobre rozwiązanie w tym zakresie będzie przydatne w wielu sytuacjach. Przyda się w ogródku, podczas grillowania, przyda się na grzybach, na rybach, oraz na polowaniach. Jednym zaś z najlepszych i charakteryzujących się zdecydowanie największą skutecznością rozwiązań w tej kwestii jest odstraszasz insektów Thermacell. Stworzony z myślą przede wszystkim o myślistwie, jednakże skutecznie wykorzystywane także w wielu innych przypadkach. Samo urządzenie nie jest ani nazbyt kosztowne, ani też skomplikowane w eksploatacji. Warto więc przyjrzeć się mu nieco bliżej, aby przekonać się, czy warto zainwestować niecałe 200 PLN w skuteczną ochronę przed komarami.

Jak działa urządzenie Thermacell?

Urządzenie Thermacell to mała skrzynka, którą możemy zawiesić na drzewie, czy też postawić na ziemi. Przy pomocy odpowiedniej kabury, możemy także przytroczyć je do paska, aby korzystać z ochrony przed komarami w trakcie przemieszczania się. Po włączeniu urządzenia, w okolicy około 20-25 metrów kwadratowych, tworzy się strefa bezpieczeństwa, wolna od komarów. Poziom skuteczności wynosi tutaj w granicy 95-98%, a więc w stosunku do innych sposobów zabezpieczania się przed komarami jest najwyższy. Jeśli chodzi o działanie to po załączeniu odstraszacz insektów Thermacell będzie wydzielać zapach odstraszający insekty. Uwalnia się aktywny środek d-alertyne, który jest syntetycznie stworzonym zapachem, na wzór naturalnie występującego zapachu na przykład w chryzantemach.

Bardzo ważną kwestią w zakresie obsługi jest fakt, iż urządzenie można włączać i wyłączać, dzięki czemu jeden wkład może starczać nam na o wiele dłużej. Urządzenie uruchamiamy tylko wtedy, kiedy jest to nam potrzebne.

Kupując zestaw podstawowy za 160 PLN otrzymamy sam odstraszasz insektów Thermacell oraz dodatkowe 4 maty odstraszające nasączone środkiem d-alertyne. Każda mata wystarcza na 4 godziny . dodatkowo dostajemy wkład z butanem, niezbędny do działania urządzenia.

Oczywiście możemy zakupić dodatkowe wkłady w przystępnych cenach, co pozwala nam skutecznie wydłużać czas pracy urządzenia. W zasadzie można powiedzieć, iż jedna mata wystarcza na całodniowy pobyt w lesie, niezależnie od celu. Wynika to z faktu tego, iż nie będziemy przez cały czas używać odstraszacza, bowiem nie będzie to po prostu koniecznością.

Dla kogo odstraszasz insektów Thermacell?

Urządzenie jest przeznaczone przede wszystkim dla tych osób, które dużo przebywają na świeżym powietrzu w związku z różnymi, uprawianymi aktywności. Obecnie najczęściej wykorzystywane jest przez myśliwych, grzybiarzy oraz wszelkiej maści turystów. Bardzo często można się także spotkać z jego wykorzystaniem w ogrodach, gdzie skutecznie odstrasza komary podczas grillowania. Jednym słowem, jego zastosowanie jest stosunkowo wszechstronne. Kupując odstraszasz insektów Thermacell, zapewnimy sobie ochronę przed komarami w różnych aspektach naszej codziennej aktywności.

Artykuł z kategorii Rozrywka
Tagi artykułu: , , , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page