Prasowanie z dostawą do klienta – nowy trend w dużych miastach Polski

prasowanie Doba ma 24 godziny – tak było, jest i będzie – tego nie zmienimy.  Kiedy mamy więcej obowiązków, niż czasu na ich realizację, musimy albo z czegoś zrezygnować, albo..zlecić to innym. Prasowanie jest jedną z najbardziej uciążliwych i czasochłonnych czynności domowych. Przeciętna rodzina 3 – osobowa „generuje” tygodniowo prasowania na około 3 godziny. W skali miesiąca daje to nam 12 godzin. Rocznie tracimy na prasowanie nawet 160 godzin, czyli prawie tydzień! Prasowanie z dostawą do domu staje się w Polsce coraz bardziej popularne, na razie jednak tylko w większych miastach. To tam pracuje się do późnych godzin wieczornych i liczy się każda godzina. Jak lepiej spożytkować wolny czas? Na zabawę z dzieckiem, spotkanie z najbliższymi, hobby czy ślęczenie nad deską do prasowania? Odpowiedź dla wielu osób jest oczywista.

Prasowanie jest czynnością, której nie lubimy, a jednak nie możemy z niej zrezygnować. To w jaki sposób wyglądamy w pracy wpływa na nasz wizerunek. Wymięta odzież świadczy o pracowniku i przenosi podświadomie jego niechlujny wygląd w sferę podejścia i organizacji pracy. Dlatego też osoby na wysokich stanowiskach przebierają się nieraz tuż przed spotkaniem w świeżą koszulę, wiedząc, jak ważna w biznesie jest odpowiednia prezencja. Prasowanie z dostawą w Warszawie stało się świetnym rozwiązaniem zarówno dla mężczyzn – singli, jak i zapracowanych kobiet, które muszą pogodzić pracę z rolą matki, żony i gospodyni domowej.

Prasowanie z dostawą do domu – ile kosztuje?

Ceny prasowania z dostawą do klienta kształtują się różnie w zależności od regionu i prasowalni. Na przykład średnia cena za wyprasowanie koszuli to 4,90zł. W niektórych firmach dostawa jest bezpłatna, jeśli klient zamówi usługę na kwotę minimalną.

Dzięki prasowaniu z dostawą do domu, możemy zaoszczędzić czas, ale również zainwestować w swój wygląd. W domu nigdy nie uda nam się tak dokładnie wyprasować odzieży, jak na profesjonalnym sprzęcie z wytwornicą pary. Dodatkowo nigdzie nie musimy odzieży nosić – firmy prasujące przyjeżdżają, zabierają zamówienie i odwożą na wskazany adres.

Artykuł z kategorii Usługi

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page