Pozbądź się niechcianych włosków

Kto z nas nie chciałby choćby na czas letni pozbyć się niechcianych włosków? Golenie ciała jest uciążliwe, a cebulki włosków nadal są widoczne i efekt jest krótkotrwały. Depilacja woskiem daje nieco dłuższy efekt, ale jest bolesna, nieprzyjemna, a długość tego efektu nie jest jakaś powalająca.

depilacja laserowa lightsheerObecnie niemal każda klinika medycyny estetycznej oferuje laserowe wypalanie włosów. „Wypalanie” brzmi boleśnie, ale depilacja laserowa lightsheer jest zupełnie bezbolesna. Podczas zabiegu odczuwalne jest jedynie delikatne ciepło. Gdyby dla kogoś było to niekomfortowe to skóra jest dodatkowo w trakcie zabiegu chłodzona zimnym powietrzem.  Aby zabieg depilacji laserowej przyniósł pożądany efekt należy powtórzyć go około 4-6 razy, co 2 tygodnie. Następnie około 1-2 razy co 2 miesiące. Ilość koniecznych zabiegów uzależniona jest od grubości i barwy włosków. Zabieg ten przeznaczony jest w głównej mierze dla brunetek i szatynek, u blondynek nie przyniósłby on pożądanego efektu.

Reklama: depilacja laserowa lightsheer Kraków – Sekrety Piękna

Jest tak ze względu na to, że błyski światła zastosowanego w tego typu laserach wypalają tylko ciemne włoski. Efektem serii zabiegów jest idealnie gładka skóra nawet do roku. Następnie zabieg należy jeden lub dwa razy powtórzyć. Ogromną zaletą depilacji laserowej jest długotrwałość efektu oraz fakt, że pod skórą nie są widoczne żadne cebulki włosków. Po włoskach po prostu nie ma już ani śladu, ponieważ zostały wypalone razem z cebulkami. Pierwsze efekty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Włoski odrastają cieńsze, słabsze, w mniejszych ilościach. Poziom ich osłabienia wzrasta wraz z kolejnymi zabiegami, aż wreszcie ślad po nich zanika. Kolejną zaletą tego zabiegu jest to, że możemy go wykonać na każdej części ciała, łącznie ze strefą bikini i twarzą.

Co prawda zakup sprzętu sporo kosztuje, ale istnieją urządzenia, które z łatwością pozwalają nam wykonanie tego zabiegu samodzielnie w domowym zaciszu. Jeśli jesteś osobą o ciemniejszych włoskach i marzysz o idealnej, długotrwałej gładkości – ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!

Artykuł z kategorii Uroda
Tagi artykułu: , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page