Potrzebujemy nowej rolety…

rolety płockJeśli minęło już trochę czasu od kiedy kupowałeś swoje ostatnie rolety, poświęć kilka minut, na to jakie rodzaje rolet dostępnych jest obecnie. Będziesz zaskoczony jak wiele rodzajów będzie do wyboru. Następne wyzwania to wybór i dostosowanie rolety do swoich potrzeb.

W wielu pomieszczeniach, rolety zajmują więcej miejsca, niż cokolwiek innego, z wyjątkiem ścian rzecz jasna. Tylko z tego powodu, należy je uznać za ważny element wystroju wnętrz. Wiele osób popełnia błąd spędzając dużo czasu na wyborze koloru farb do ścian i zasłon, ignorując tym samym wygląd rolet. Jest to duży błąd, ponieważ zarówno pod względem estetycznym, właściwy wybór rolet może zrobić wielką różnicę w Twoim domu.

Gwałtowny wzrost popularności tych produktów nastąpił, kiedy wprowadzono tzw. Mini-rolety. Od tego czasu są one coraz lepsze, bogatsze w kolory czy wzory sprawiając, że prócz swojej głównej funkcjonalności czyli zatrzymywanie przechodzenia nadmiernej ilości światła znacznie urozmaica wygląd pomieszczeń.

Co ciekawe, obecnie niektórzy producenci twierdzą, że ich rolety są w stanie zatrzymać, aż 90 procent światła co sprawia, że koszty klimatyzacji mogą spaść nawet do 40%. Jeśli szukasz energooszczędnych rolet, które są jednocześnie modne i stylowe rozejrzyj się na lokalnym rynku – jestem pewien, że znajdziesz mnóstwo ofert różnych producentów. Rolety są idealnym rozwiązaniem, jeśli chciałbyś cieszyć się widokiem, ale jednocześnie unieszkodliwić ostre światło wpadające z zewnątrz.

Nawet pionowe rolety rzymskie nadążają za duchem czasu. Przechodzą w szersze zakresy kolorów i wzorów, mają znacznie ulepszony mechanizm (w tym działanie na pilota), a nawet energooszczędne style. Ostatnią nowinką rolet rzymskich godną uwagi jest nowy rodzaj blokowania światła zwany „plaster miodu”. Są one wykonane z sześciokątnych komórek, które zapewniają doskonałą izolację zarówno od ciepła jak i zimna.

Przy tak wielu możliwościach, wybór rolety tej odpowiedniej dla Nas może przysporzyć nie lada kłopotu. Istnieją jednak już nawet specjalne aplikacje, które automatycznie znajdą dla Ciebie najlepiej dostosowaną ofertę znajdującą się w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

Artykuł z kategorii Wnętrza domów
Tagi artykułu: , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page