Portal z fotoupominkami

W dobie internetu możemy znaleźć w sieci coraz więcej ofert salonów fotograficznych. Nie musimy nawet wychodzić z domu, aby wybrać interesujące nas produkty i złożyć zamówienie. Jednym z takich miejsc, w którym możemy nie tylko wywołać odbitki, ale również wybrać jeden z atrakcyjnych fotogadżetów jest Empik Foto. W jaki sposób korzystać z prezentowanego portalu fotograficznego?

Przede wszystkim musimy przejrzeć dostępną ofertę i zdecydować się na interesującą nas usługę. Empik Foto – tak jak wyżej wspomniano – nie tylko wywołuje zdjęcia, ale również posiada duży wybór fotoupominków. Znajdziemy tutaj świetne kalendarze, mięciutkie maskotki, kubki, notatniki, wizytówki, koszulki – a wszystko opatrzone naszymi zdjęciami. Kolejnym krokiem – po wyborze jednego z punktów oferty – jest utworzenie konta na portalu. Rejestracja nie zajmie dłużej niż kilka minut, a tylko dzięki niej możemy korzystać z wszystkich dostępnych opcji. Co dalej?

Po zalogowaniu się tworzymy album, do którego dodajemy zdjęcia, jakie wywołamy, bądź których użyjemy do fotogadżetów i następnie przesyłamy wybrane pliki. Operacja nie powinna nam zająć dużo czasu. Co istotne, wszystkie zdjęcia możemy dowolnie edytować. Potem zostaje nam już tylko złożenie zamówienia i oczekiwanie na przesyłkę. Paczkę możemy także odebrać bezpośrednio w salonie. Wszystko zależy od preferencji indywidualnego klienta. Jeżeli nie radzimy sobie z zamówieniem bądź mamy problemy, np. z dodawaniem zdjęć, możemy skontaktować się z pracownikami firmy i poprosić o pomoc. Konsultanci zawsze są skorzy do udzielania rad i wspólnego z klientem wychodzenia z kryzysowych sytuacji. Obsługa strony firmy nie powinna jednak nikomu przysporzyć trudu. Szczególnie warto tutaj zajrzeć w okolicach świąt, kiedy pojawiają się atrakcyjne rabaty i zniżki, z których zawsze warto skorzystać.

Jeżeli chcemy dowiedzieć się więcej na temat samej oferty bądź po prostu zapoznać się z dostępnymi produktami, powinniśmy zajrzeć na stronę www.empikfoto.pl. Tu dowiemy się wszystkiego.

Artykuł z kategorii Gadżety
Tagi artykułu: , , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page