Pomysły na wieczór panieński

Trafcie w gusta Panny Młodej! Możliwości, jak zaplanować tą niezwykłą zabawę, jest od groma. Jest to uwarunkowane od zamiłowań uczestniczek imprezy oraz przewidywanego budżetu. Najważniejsze jest aby jednak trafić w gusta Panny Młodej. Przecież to Jej ostatnia impreza przed wkroczeniem na nową drogę życia. Modne jest zainaugurowanie imprezy w domu i jej dalszy ciąg w klubie. Panieński można uatrakcyjnić o coś wyjątkowego. A może tak domowe SPA?

Panieński w SPA

Masażystka zapewni wypoczynek i regenerację sił przed babską imprezą. Najpewniej będzie to przydatne dla Młodej, której przygotowania do ślubnej uroczystości wymagają nie lada wysiłku. Wieczór SPA koniecznie musi uwzględniać obecność wizażystki, fryzjerki, stylistki paznokci, które zapewnią perfekcyjny wygląd tego wieczoru. Porządne przygotowanie zapewnia późniejszą niepowtarzalną zabawę w klubie.

Reportaż fotograficzny

Świetną opcją jest zatrudnienie fotografa, który upamiętni szczególne momenty wieczoru panieńskiego na zdjęciach – tym samym nie będziecie musiały niepokoić się pilnowaniem aparatu i pamiętaniem o wykonywaniu fotografii. Szczególnie istotne jest to, aby z wyprzedzeniem dokonać rezerwacji loży w dyskotece.

Sesja zdjęciowa

Przed pójściem do klubu, możecie wziąć udział w sesji zdjęciowej. Fachowo przyszykowane przez wizażystkę, fryzjerkę oraz stylistkę, nie tylko oszałamiająco będziecie wyglądać podczas sesji, ale także później, na panieńskiej zabawie. Wobec tego macie dwa w jednym – podarunek w postaci fotografii, a również cudowny wygląd przez całą noc.

Gry i zabawy

Panieński  w domu można ubarwić zróżnicowanymi quizami, które sprawią, że atmosfera będzie luźniejsza i rozweselą grupę. Najbardziej popularną rozrywką jest egzamin na dobrą żonę. Na czym to polega? Wszystko zależy od Waszej kreatywności. Nie musicie trzymać się sztywnych ram, ale na pewno nie może zabraknąć zabawy z bananem oraz przewijania dziecka(lalki) na czas. Możecie przetestować również zdolności kulinarne, krawieckie oraz manualne przyszłej mężatki. A co oprócz tego? Śmieszną zabawą jest wykonanie makijażu z zawiązanymi oczami na ochotniczce. Nie polecamy jednak wybranie się z takim makijażem na miasto. Gdyby dziewczyny miały ochotę na coś bardziej niespotykanego, dobrym rozwiązaniem jest zamówić instruktorkę tańca erotycznego. Wyśmienita zabawa murowana, a na dodatek nauczycie się kusząco poruszać,  co okaże się pomocne później w klubie. Jeśli już mowa o klubie, to również na tą część wieczoru możecie przygotować jakieś zadania dla Panny Młodej. Pocałować barmana, zebrać 10 numerów od napotkanych facetów, wymienić się bielizną…przetestujcie odwagę Panny Młodej! Ale też nie przesadzajcie. Ta zabawa ma być nie tylko wyzwaniem, ale również przyjemnością dla Młodej.

Striptiz

To jest temat wywołujący dużo kontrowersji. Dla jednych panieńska impreza bez tego nie może się odbyć. Inni z kolei twierdzą, że jest to niesmaczne i krępujące. Najlepszym rozwiązaniem będzie przedyskutowanie tego na forum, a przede wszystkim poznanie opinii Panny Młodej. Ciekawą alternatywą jest wybór przystojnego barmana na panieński. Jego występ na pewno nie będzie pozbawiony smaku. Kolorowe drinki wprawią Was w imprezowy nastrój.

 

Artykuł z kategorii Rozrywka
Tagi artykułu: , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page