Poker Texas Hold’em

poker w krakowieKażdy pasjonat pokera doskonale wie, że praktyka czyni mistrza. Ale gdzie praktykować kiedy w Polsce praktycznie nie odbywają się żadne turnieje pokerowe? Podczas gdy na całym świecie poker Texas Hold’em zdominował wszelkiego rodzaju kasyna, gry toczą się o milionowe pule nam pozostaje jedynie śledzić te emocje w telewizji, a właściwie raczej w Internecie bo telewizja o pokarze też rzadko wspomina. Już niedługo jednak sytuacja może się zupełnie zmienić!

Czy to możliwe żeby poker w Krakowie zawitał na dobre? Teraz tak! Wszystko za sprawą nowo powstałego serwisu turniej-pokerowe.pl. Wszystkich miłośników pokera serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu w całości poświęconego najpopularniejszej odmianie pokera – poker Texas Hold’em NL. Właśnie ruszyły zapisy do pierwszego turnieju pokerowego, który odbędzie się po zebraniu 100 chętnych w jednym z krakowskich klubów. Zapiszcie się już dziś i bądźcie na bieżąco ze wszystkimi informacjami o starcie pierwszego turnieju pokerowego. Na tę chwilę nie są jeszcze dokładnie znane czas i miejsce, a także wysokość wpisowego. Wszystko uzależnione jest od poziomu Waszego zainteresowania oraz Waszych preferencji co do stawek. Wiadomo dwie rzeczy – zagramy w poker Texas Hold’em NL, a turniej odbędzie się w Krakowie.

Co jeszcze ciekawego znajdziecie w serwisie turniej-pokerowe.pl? Przede wszystkim, znakomite forum pokerowe, gdzie w wolnej chwili możecie powymieniać się doświadczeniami i informacjami na temat Waszej ulubionej gry z innymi pokerzystami. U nas, z czasem znajdziecie również mnóstwo informacji na temat strategii gry w pokera oraz najświeższe informacje ze światka pokera.

Wierzymy, że dzięki serwisowi turnieje-pokerowe.pl gra w Texas Hold’em w naszym kraju wreszcie nabierze tempa a Wy już nigdy nie będziecie mieli problemy pod tytułem gdzie grać w swoją ulubioną grę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny.

Artykuł z kategorii Rozrywka
Tagi artykułu: , , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page