Poezja to słowo, które ledwo co oddaje magię domu mojego klienta.

Będąc zapalonym projektantem wnętrz i samozwańczym dekoratorem z ikrą postanowiłem pewnego dnia wyjść poza powszechnie przyjęte schematy. Zawsze lubiłem naginać reguły i dawać pewną cząstkę siebie, która nigdy wcześniej nie znalazła światła dziennego nigdzie indziej.

Ta pomysłowość i kreatywność były ze mną od dziecka i pozwalały mi naprawdę cieszyć się życiem. Mimo, że modelowałem znaczną część swoich zachowań na popularnych paradygmatach i schematach, które powszechnie się kupują i są popularne wśród ludzi, to jednak nie mogłem sobie pozwolić na pozostanie w tej samej linii co inni. Nie byłbym w stanie żyć, gdybym został zmuszony do bycia zaszufladkowanym i jednoznacznie skategoryzowanym.

Cieszę się niezmiernie z bycia odmiennym w swoich projektach i pomysłach, które wielokrotnie balansują nawet na cienkiej granicy pomiędzy ogólnie przyjętą poprawnością i przyzwoitością, a awangardą i sprzecznością z ogólnie istniejącymi zasadami. W ostatnim czasie na ten przykład miałem do czynienia ze sporą ilością zleceń, które wymagały ode mnie prawdziwego zaangażowania i wielogodzinnego myślenia okraszonego wieloma analizami i konceptami. Jeden z klientów zażyczył sobie ogrodzenia z cegły, które swoją finezją i polotem miały odstawać od reszty, a zarazem miały oddać osobę mojego klienta, który jest właścicielem jednej z bardziej renomowanych wypożyczalni rowerów górskich w mojej okolicy zamieszkania. Cegła budowlana, którą sprowadziłem z Niemiec została wykonana z najwytrwalszych i najbardziej odpornych elementów. Potrzebujesz materiałów na ogrodzenie z cegły? Materiały najwyższej jakości znajdziesz na stronie http://lode.pl/pl/produkty-uzpelniajace

Poza swoimi walorami jakościowymi, cegła zewnętrzna, której użyliśmy do budowy ogrodzeń i zewnętrznych elewacji budynku miała mieć specjalnie wyprofilowany kształt, który odróżniał ją będzie od innych cegieł. Co więcej, zależało nam na tym, aby przetransportowany z Niemiec towar był zabarwiony na kolor brunatno-szary, którego dostępność w Polsce była praktycznie równa zeru. Tak przygotowany materiał konstrukcyjno-budowlany posłużył nam do stworzenia prawdziwego dzieła sztuki.

Artykuł z kategorii Dom
Tagi artykułu: , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page