Paznokcie na imprezę

Paznokcie ombrePrzed każdym weekendem aktywne towarzysko osoby planują jak go spędzić, aby naładować baterie i zresetować umysł przed kolejnym tygodniem.  Kobiety i mężczyźni stoją przed wyborem, czy spędzić czas na wyciszeniu się czy też wybawić się idąc na imprezę.

Przede wszystkim Ci drudzy, a w szczególności żeńska część, wybierająca się na wieczorno-nocne szaleństwa, stoi przed kolejnym niemałym wyzwaniem a mianowicie, jak wyglądać wybierając się do znajomych lub klubu. Jeśli chcecie uniknąć nieprzyjemności to tego typu dylematów lepiej nie zostawiać na ostatnią chwilę.

Nie warto zostawiać wyborów, co do wyglądu na ostatnią chwilę, ponieważ oprócz stroju, w jakim będziemy chcieli wyróżniać się na imprezie kobiety powinny zadbać o włosy oraz manicure.

Skupiając się na tym ostatnim proponujemy nowość i jeszcze rzadką widywaną a wcale nie czasochłonną i trudną w wykonaniu rzecz, czyli malowanie paznokci ombre. Jak możecie przeczytać na stronie Obiad u mnie nie wymaga on ani specjalnych narzędzi ani umiejętności. Wystarczą dwa lakiery do paznokci o wybranych przez nas kolorach oraz specjalna gąbeczka do manicure, którą można kupić w większości sklepów z kosmetykami lub w drogerii.

Jeśli wybierzecie właśnie takie paznokcie na imprezę, to zalecam, aby sprawdzić, jaki efekt uzyskamy jeszcze przed właściwym wyjściem, gdyż pierwszy raz robiąc paznokcie ombre efekt może być odległy od oczekiwanego.

Zwłaszcza dobór kolorów jest ważny, gdyż ma on wpływ na finalny efekt. Jeśli ma być on krzykliwy, wtedy powinny mocno się od siebie różnić natomiast, jeśli uwagę ma zwracać inny element naszego wyglądu warto wybrać kolory zbliżone do siebie.

Zgodnie z uwagami na Obiad u mnie można też chwilę poświęcić, aby przetestować drugi sposób robienia imprezowego ombre, ponieważ wtedy warstwy lakieru są cieńsze a efekt zaskakujący.

Także życzę Wam wszystkim powodzenia w szukaniu swojego idealnego stylu i pamiętajcie – bawcie się odpowiedzialnie! 🙂

Artykuł z kategorii Uroda
Tagi artykułu:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page