Palety i więcej wyposażenia

Magazyn świeci pustkami? Już dziś uzupełnij jego wnętrze profesjonalnym wyposażeniem magazynowym. Wyposażenie magazynu tylko tutaj w niesamowicie konkurencyjnej ofercie i niezwykle szerokim wyborze.

Dobrze urządzony magazyn sprawi, że praca w nim stanie się efektywniejsza i przyjemniejsza!

Dostępne wyposażenie dostosowane jest do każdej wielkości magazynu, od tych najmniejszych po ogromne hale. Oferowane urządzenia do składowania: w magazynach otwartych: legary, klamry, wytrzymałe podstawki, stojaki, a w magazynach zamkniętych: regały o różnej konstrukcji, solidne stojaki, podstawki oraz wiele innych. Szukasz urządzeń pomocniczych do składowania? Znajdziesz je tutaj: różnorodne palety: drewniane, plastikowe, kontenerowe, eksportowe, a także paletyzery, nadstawki palet, pojemniki wszelkiego rodzaju i przeznaczenia, tak by jak najbardziej optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń!

Szukasz palet? Paleta kontenerowa pozwala na wyjątkowo optymalne wykorzystanie przestrzeni i pojemności kontenerów. Wszystkie produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości, ale także takich, które sprzyjają środowisku. Dostępne są w różnorodnej palecie wielkości, pozwalającej na odpowiednie dopasowanie do wszystkich rodzajów kontenerów. Oferujemy palety kontenerowe zarówno o konstrukcji ciężkiej oraz lekkiej,gniazdowej, otwartej ażurowej i zamkniętej, wszystkie w konkurencyjnych cenach. Palety nadają się do jednorazowego bądź wielokrotnego użytku. Palety kontenerowe spełniają wszelkie wymogi fitosanitarne w transporcie w Europie i na świecie!

Dostępne również skrzyniopalety! W ofercie drewniane oraz plastikowe PCV. Pojemniki są łatwe w montażu jaki w demontażu. Idealne do magazynowania: surowców wtórnych, metali, plastików, części samochodowych, puszek, kruszywa, makulatury ale również warzyw: cebuli, kapusty, ziemniaków czy zboża. Pojemniki idealne pod wózek widłowy! Przystosowane do wysokiego składowania – można ustawiać jeden na drugim! Skrzyniopalety są wykonane z najwyższej jakości materiałów i wytrzymają różnorodne warunki pogodowe.

źródło: http://opakowania-plastikowe.pl/palety-plastikowe

Artykuł z kategorii Praca
Tagi artykułu: , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page