Oświetlenie LED w Twoim domu

Kiedy kupujemy własne mieszkanie jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością udekorowania go. Urządzamy wygodny salon, przytulną sypialnię, funkcjonalna kuchnię. jednak niekiedy zapominamy jak istotne w aranżacji wnętrz jest odpowiednio rozmieszczone światło. Obecnie mamy do dyspozycji wiele nowoczesnych technologii, jedną z nich jest oświetlenie LED.

lampy ledowe

W Polsce z roku na rok staje się ono coraz bardziej popularne, nie tylko ze względu na niezwykłą ergonomiczność ale również estetykę. Bowiem żarówki wykonane z pomocą tej technologii dają niezwykle delikatne i subtelne światło, które jednocześnie wystarczające jest nawet do czytania. Nic zatem dziwnego, że obecnie w każdym domu można znaleźć naświetlacz LED. Dobierając oświetlenie, szczególnie warto być uważnym w przypadku salonu. Jest to miejsce, w którym wykonujemy wiele różnych czynności, wymagających mniej lub bardziej intensywnego światła. Dlatego zamiast dwóch mocnych lamp warto zainwestować w kilka delikatniejszych, najlepiej zaopatrzonych w żarówki LED. Jedną, mniejszą lampę można położyć na komodzie, inna, wyższa może być postawiona na podłodze koło kompletu wypoczynkowego. Do tego jeszcze niezbyt intensywny żyrandol na suficie i kinkiet na ścianie – ciekawy efekt gwarantowany.

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się specjalne, podświetlane listwy, którymi można manewrować wedle uznania. Zaopatrzone w zasilacz LED dają one niezwykle przyjemne światło, dostępne w przeróżnych opcjach kolorystycznych.

Idealnie nadają się one do podświetlania blatów kuchennych, są dyskretne ale wystarczające do oświetlenia szafek. Można z ich pomocą również wyczarować kolorowe neony ozdobne, które idealnie będą się komponowały na ścianie nad łóżkiem. Dobrym pomysłem jest zaopatrzyć zasilacz LED w fotokomórkę i podwiesić przy listwach w przedpokoju, wówczas w ciągu nocy idealnie rozświetlą nam drogę.

Artykuł z kategorii Dom, Wnętrza domów
Tagi artykułu: , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page