Organizacja ślubu – co i jak

Ślub to jeden z ważniejszych dni w naszym życiu, każdy marzy, aby był to dzień magiczny i wyjątkowy. Przedślubne przygotowania skutecznie nas zniechęcają i niszczą ten błogi czas. Nie dajmy się jednak zwariować i zachowajmy trzeźwy umysł. Pierwsza sprawa, udać się do księdza i ustalić termin naszego ślubu. Mając wybraną datę, możemy już tak na poważnie robić plany, które będziemy realizować, wybierać i dokonywać decyzji. Na samym początku musimy wybrać kolor, w jakim utrzymany będzie nasz ślub, taki sam kolor wybierzemy na suknie dla druhen, wystrój kościoła itd. Znalezienie wymarzonej, bajkowej sukni ślubnej, nie ukrywam, też nie należy do najłatwiejszych zadań. Warto zacząć poszukiwania dość wcześniej, aby zdążyć z czasem. Nie chcemy przecież kupić sukni, która się nam nie podoba, a jedyny powód jej wybrania, to brak czasu.

Organizacja Wesela

Organizacja wesela

Sprawa kluczowa to zarezerwowanie sali na nasze przyjęcie. Wcześniej jednak, warto sporządzić listę gości, którzy będą zaproszeni na nasze wesele, aby mieć pogląd, ile to będzie i jakiej wielkości salę potrzebujemy. Naszym obowiązkiem jest zapewnić komfort naszym gościom, sala z parkietem także musi być przestronna, aby wszyscy mieli miejsce do zabawy. Wystrój sali zależy od naszych upodobań i możliwości, każdy indywidualnie do tego podchodzi. Kolejna ważna kwestia to katering. Wybierając dany dom weselny, musi spróbować ich kuchni, aby mieć pewność, że serwowane na naszym weselu dania będą smaczne. Warto zadbać także o dobrą orkiestrę, bądź zespół, aby nasi goście dobrze się bawili.

Ważna rola fotografa

Kluczowa rola na naszym ślubie i weselu, przypada fotografowi. Fotograf niczym magik, zatrzymuje dla nas czas, a efektem tego są zdjęcia, które przepełnione są uczuciami i emocjami. Idealnego fotografa, który będzie w 100% naszym wyborem, znajdziemy w wyszukiwarce Google. Pierwszym krokiem jest wpisanie słów „fotograf ślubny” i po sekundzie, ukazuje się nam lista fotografów zajmujących się wyłącznie fotografią ślubną.

Fotografia Ślubna

Fotografia Ślubna – Łukasz Ostrowski – lukaszostrowski.com

Jeżeli podoba Ci się ten artykuł, to polub go lub udostępnij dalej.

Artykuł z kategorii Rozrywka
Tagi artykułu: , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page