Opis gry MMO – Rf Online

Na galaktykę spadły ciężkie chmury wojennego kurzu, gdy rasa ludzka odrzuciła swe cielesne powłoki i oddała swe dusze i serca technologii. Dziś zwani, jako Accretianie. Wypowiedzieli odwieczną wojnę pozostałym mieszkańcom galaktyki. Wstań do walki i ocal pozostałe nacje albo dołącz do imperium i stłamś wszelki opór.

Gra jest oparta na wielkiej wojnie galaktycznej, która została rozpoczęta za naszych czasów, więc grając mamy wrażenie, że wpływamy na losy naszej nacji. A w samej grze jest ich trzy:

Bellato Union: rozwinięta technologicznie rasa Niziołków, której największym osiągnięciem są maszyny bojowe sterowana przez pilotów. Gra pozwala nam na wcielenie się w jednego z takich pilotów i stworzyć własną maszynę kroczącą MECHA. W miarę zdobywania poziomów dostajemy do niej różne ulepszenia: pancerze, bronie, osłony itp. Wszystko po to, aby każdy z MECHÓW był inny i realistyczny jednocześnie.

Świętym Przymierzem Cora: to oni rozpoczęli świętą woje chcąc zaprzestać destrukcyjnej ekspansji imperium. Ich mocną stroną są klerycy i magowie. Z powodu duchowej siły tej nacji ich czary są trzykrotnie silniejsze a niektóre klasy magów potrafią przyzwać w walce przerażające i groźne istoty z innych wymiarów, aby wspomogły ich w walce.

Imperium Accretia: To oni rozpoczęli wojnę i to oni ją wygrają(przynajmniej w to wierzą). Pozbawienie uczuć i litości maszyny do zabijania. Przystosowując swe ciała do wojny odkryli nowe rodzaje broni dalekiego zasięgu, dziś dzięki tym odkryciom ich siłą jest walka dystansowa. Zmieniając swą broń w prawdziwe działo są wstanie zniszczyć przeciwnika jednym precyzyjnym strzałem.

Gra dla każdego, komu klimaty mechów, walki z futurystyczną bronią oraz z unowocześnioną białą bronią nie jest obojętny. Walcząc po którejkolwiek z stron możemy sprawiać, aby nasi współbracia czuli się bezpieczniej, wspomagać ich w czasie wielu wojen i event’ów, które są toczone na serwerach lub po prostu stać się ich przywódcą. Najlepszy z graczy staje się przywódcą rasowym, przed którym każdy bije pokłony.

Wymagania sprzętowe gry Rf Online:

Minimum                                             Zalecane

CPU       Pentium 3 800 MHz         Pentium 4 2.4GHz

RAM      512MB                                   1GB

VGA      GeForce 2                             GeForce FX5900 128MB

Direct X                9.0.c                       9.0.c

Więcej ciekawych artykułów na temat gier znajdziecie na stronie http://www.mmorpg.net.pl/.

Artykuł z kategorii Rozrywka

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page