Nowy wymiar Twoich wnętrz

Nowoczesne, modne, odważne, z charakterem, takie byśmy chcieli mieć wnętrza jednak nie zawsze mamy czas, środki czy ochotę przeprowadzać wielkie remonty. Warto więc zainwestować w niewielkie zmiany które przyniosą wielkie efekty.

zdjęcia na szkle axitech.pl

fot. axitech.pl

Od teraz możliwe jest całkowite spersonalizowanie wnętrz w swoim domu czy biurze. Wybrane przez Ciebie zdjęcia mogą zagościć na Twoich ścianach i meblach. Nadruk na szkle dopełni charakter i wystrój otaczających Cię wnętrz, tworząc je nowoczesnymi, przyjaznymi dla oka i wprowadzając nowego ducha w Twoje cztery ściany.
Nic już nie stoi na przeszkodzie abyś w przedpokoju cieszył się widokiem groźniej i nieprzemierzonej dżungli amazońskiej czy puszczy białowieskiej, w łazience wodospadem Niagara, a w pokoju widokiem przepięknego mostu Brooklińskiego nocą czy jeśli wolisz panoramą pięknych polskich Tatr. To zależy tylko od Ciebie. Jedyne co Cię ogranicza, to jest Twoja wyobraźnia.
Możliwe że sam robisz zdjęcia i zawsze chciałeś ozdobić nimi swój dom, jednak nigdy nie chciałeś ich wieszać na ścianie w tradycyjnych ramkach, bo nie komponowało się to z wystrojem. To jest idealne rozwiązanie dla Ciebie. Od dziś możesz swój dom czy biuro ozdobić swoimi dziełami, tworząc z nich unikalne i nowoczesne wnętrza.
Wyobraź sobie Twoje biuro w którym zamiast zwykłych ścian, pomieszczenia odgrodzone są szklanymi szybami, na których nadrukowane są zdjęcia. Twoje oko zyskuje szansę na odpoczynek i nacieszenie się wspaniałym widokiem ilekroć spojrzysz na tą szybę, a krótkie przerwy podczas pracy, dadzą jeszcze większe wytchnienie.
Zdjęcia na szkle są przyszłością w nowoczesnych wnętrzach, nadają charakteru i ożywiają wnętrze. Nadruki na szkle realizowane są na wymiar, odpowiednio do powierzchni na którą mają ozdobić. Zdjęcia dopasowywane przez profesjonalnych grafików do odpowiednich wymiarów sprawią że tak ozdobione wnętrza staną się ostoją dla każdego, a możliwość wyboru zdjęć urzeczywistnieniem jego marzeń.

Artykuł z kategorii Dom, Wnętrza domów
Tagi artykułu:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page