Niespodzianka dla szefa

Wasz szef obchodzi urodziny? A może wziął ślub lub urodziło mu się dziecko? Jeśli naprawdę go lubicie, zawsze przychodzi z pomocą i jest sympatyczny, to pomysł z prezentem dla szefa z tej okazji jest naprawdę dobry. Porządna zrzutka wśród pracowników i szybko powinna uzbierać się przyzwoita suma pieniędzy. Ludzie, którzy lubią swoją pracę i przede wszystkim swojego szefa, będą wdzięczni i pewnie z przyjemnością się dołożą.

Jeśli jednak zaczniecie się zastanawiać, jaki prezent dla szefa na urodziny będzie najlepszy, to warto zastanowić się nad tym, jakie są jego zainteresowania, czy ma poczucie humoru. Oczywiście bardzo wiele zależy od okazji i niektórzy nie mogą przeskoczyć dystansu w relacji szef-podwładny, ale to nie powinno hamować waszych działań. Zbierzcie się i spróbujcie zastanowić porządnie. Wiadomo, że nie wszystkie zaproponowane prezenty dla szefa (snob-shop.pl) będą trafne, ale może coś wybierzecie. Wiadomo, że w większym gronie dyskusja idzie szybciej i lepiej. Jedni z was znają go lepiej, inni trochę mniej, ale w końcu wpadniecie na jakiś ciekawy pomysł. Być może przeszukanie internetu okaże się niezastąpionym wsparciem. Bardzo wielu ludzi ma dzisiaj problem z wymyśleniem prezentu – niezależnie od okazji – i szuka inspiracji właśnie w sieci. Jeśli wasz szef ma duże poczucie humoru, to warto iść właśnie w tym kierunku. Jeśli jednak jest poważnym i spokojnym człowiekiem, to uważajcie ze śmiesznymi prezentami.

Jeśli ktoś z was ma kontakt z żoną szefa, to zawsze można dyskretnie podpytać, choć to już naprawdę kryzysowe rozwiązanie. Pamiętajcie o tym, żeby rozmawiać na ten temat poza zasięgiem waszego pracodawcy i utrzymywać całe przedsięwzięcie w tajemnicy. Każdy lubi, gdy spotykają go niespodzianki. Jestem pewna, że wasz szef będzie bardzo zadowolony, jeśli wykażecie się kreatywnością.

Artykuł z kategorii Gadżety, Praca, Rozrywka
Tagi artykułu: , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page