Nasze oczekiwania wobec fryzjera

Wizyta u fryzjera nie zawsze musi być pomyślna. Czasami może okazać się, że wybrany przez nas fryzjer jest jeszcze niedouczony i brakuje mu sporo umiejętności. Dlatego najpierw wybór fryzjera jest tak bardzo ważny. Potem z reguły przywiązujemy się do danego salonu i zawsze uczęszczamy do niego.

Ale czego oczekujemy od fryzjera, kiedy udajemy się do niego na wizytę pierwszy raz?

Dobry fryzjer Ursynów to taki, który oprócz naszych wytycznych będzie umiał nam doradzić, dobrać najlepszą fryzurę do naszych rysów twarzy, naszego ubioru czy stylu bycia. Oczywiście nie dokona tego patrząc tylko na naszą osobę. Do tego niezbędny jest szybki wywiad z osobą. I fryzjer, który ma już odpowiednie doświadczenie w tym zawodzie będzie wiedział, jaką dobrać najlepszą fryzurę.

Oprócz samej fryzury powinniśmy także uzyskać informację, jak musimy dbać o nasze włosy, aby cieszyć się jak najlepszym wyglądem. Profesjonalny fryzjer oceni stan naszych włosów i doradzi nam co robić, aby nasze włosy się nie wysuszały albo nie przetłuszczały.

Oczywiście, po takich podpowiedziach, spora liczba z dużą chęcią wróci do tego samego salonu, bo mamy wtedy pewność, że dany fryzjer dba o nasze włosy.

Naturalnie taka wizyta będzie kosztować nas trochę więcej, a sama wizyta w salonie fryzjerskim z pewnością nie będzie łatwa. Bo dobry fachowiec nie musi zabiegać o Klientów. Oni sami do niego przyjdą. Dlatego zawsze lepiej za w czasu zarezerwować sobie odpowiedni termin. Wtedy mamy pewność, że my jak i nasze włosy zostaną dobrze obsłużone.

Jak widać wybór fryzjera to decyzja na pierwszy rzut oka banalna, ale po chwilowym zastanowieniu się zdajemy sobie sprawę, że takie szybkie, łatwe i przyjemne to to nie jest. Ale na pewno lepiej wcześniej się zastanowić i wybrać odpowiednią osobę, niż potem denerwować się każdorazowo, gdy patrzymy w lustro.

Artykuł z kategorii Uroda
Tagi artykułu: , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page