Najpiękniejsza Panna Młoda

Już jako małe dziewczynki marzymy o długiej, białej sukni, w której będziemy wyglądać jak księżniczka. Wyciągamy z szafy najlepsze kreacje matki i wyobrażamy sobie, jak stajemy przed ołtarzem. I choć nasze priorytety z wiekiem się nieco zmieniają, wiemy, że kiedyś przyjdzie ten najszczęśliwszy w życiu dzień, kiedy ubrane w piękną suknie, złożymy przysięgę małżeńską.

Dzisiejsza moda ślubna jest dość dowolna. Nie ma utartych kanonów, które nakazują, jak powinna wyglądać panna młoda. Wprost przeciwnie, można wybrać skromna, dziewczęcą sukienkę, ale także bogato zdobioną kryształkami i koronkami suknię. Zależy to tylko i wyłącznie od upodobań. Niezmiennie od lat króluje przeświadczenie, że kobieta musi mieć na głowie misternie upięty welon. Jest to tradycja i mimo, że większość kobiet wychodząc za mąż nie jest już niewinnie czysta, to warto ją kultywować. Poza tym jest to jedyna okazja, aby się zaprezentować w ślubnym upięciu, więc nie należy z tego rezygnować.

Najpiękniejsze suknie ślubne i wszelkie dodatki dla panny młodej znajdziemy w ekskluzywnym salonie. Możemy zdecydować się na gotowy model, albo zlecić uszycie sukni według wymarzonego projektu. Jeśli podejmiemy decyzję o zakupie sukni już gotowej, kiedy nie będzie idealnie leżała, krawcowa dokona odpowiednich poprawek. W ten sposób dopasujemy każdą suknię do sylwetki. Mając najważniejszą część garderoby wybraną, czas pomyśleć o odpowiednich dodatkach.

Welon, który założymy w dniu ślubu powinien idealnie harmonizować z suknią. Najlepiej aby zawierał te same elementy. Najmodniejsze to te, misternie obszywane kryształkami i cyrkoniami. Pięknie połyskując podkreślają urodę przyszłej mężatki. Stoik ślubny będzie uwieńczeniem dekoracji.

Jeszcze tylko białe, wygodne pantofelki, błękitna podwiązka i mamy najpiękniejszą pannę młodą.

Artykuł z kategorii Odzież
Tagi artykułu: , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page