Najgorsze i najlepsze sposoby na poderwanie dziewczyny

Singiel ma gorzej. Płaci więcej za pokój w hotelu, za mieszkanie, kupuje mniejsze i droższe opakowania produktów. Nie ma z kim wybrać się do kina, z kim pojechać na wakacje, z kim iść potańczyć. Bycie samotnym facetem ma też swoje plusy. Nikt nie pyta cię “gdzie byłeś?”, kiedy wracasz z pracy o 23 zamiast o 17. Nikt nie goni cię do sprzątania. Możesz chodzić po domu w samych slipkach i nikt ci tego nie wypomni.

jak poderwać dziewczynęMimo tych niezaprzeczalnych plusów życia poza związkiem, wielu samotnych mężczyzn zastanawia się, jak poderwać dziewczynę. Pewne jest, że każda kobieta ma inne upodobania i inne metody na nią działają. Są jednak pewne sposoby na podrywanie dziewczyn, które często okazują się skuteczne. Są też metody zawsze wyśmiewane i uważane za żałosne. Od tych lepiej trzymać się z daleka.

To lubią dziewczyny:

  1. Pan z pieskiem – to się zawsze sprawdza. Pójście z psem na spacer to naturalna okazja poznania ładnych miłośniczek czworonogów. Jest jeden haczyk – musisz udawać, że to pies jest twoim priorytetem. Jeśli będziesz biegał z psem za kobietami i się ślinił, raczej nie pomyślą o tobie nic dobrego.
  2. Hobby – dziewczyny lubią facetów z pasją. Zapisz się na zajęcia z grania na gitarze, jogi albo języka obcego. Możesz też dołączyć do jakiegoś klubu zrzeszającego osoby lubiące to samo co ty. W takiej grupie na pewno spotkasz dziewczynę wartą poznania i będziesz miał o czym z nią rozmawiać.
  3. Flirt z kobietą pracującą. Kiedy ładna dziewczyna obsługuje cię w kawiarni albo sklepie spożywczym, pogadaj z nią. Wystarczy jedno miłe zdanie, rzucone co jakiś czas, by zasiać w niej ziarno zainteresowania.
  4. Wspólny dojazd. Jeśli prawie codziennie widujesz dziewczynę w jakimś miejscu albo środku komunikacji miejskiej, możesz do niej spokojnie zagadać. Widując cię często, nabierze zaufania. Potem sama będzie się uśmiechać na twój widok. Tylko, na Boga, nie zaczynaj od “Hejka, chyba się znamy!!”
  5. Poczucie humoru. Nawet nieznajoma na przystanku zareaguje pozytywnie na zabawną uwagę, którą skomentujesz to, co dzieje się wokół. Poczucie humoru działa na dziewczyny jak dobry drink – rozluźnia je i sprawia, że patrzą na ciebie przychylniej 😉

A to rzadko się sprawdza:

  1. Wytarte teksty typu “Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia maleńka czy mam przed tobą przejść jeszcze raz?” Używanie takich haseł może skończyć się tylko źle.
  2. Stawianie drinków na imprezie. Kupowanie alkoholu działa tylko na rozrywkowe dziewczyny, które w klubach polują na bogatych facetów. Pozostałym taki gest kojarzy się z niecnymi zamiarami i mogą podejrzewać, że wrzuciłeś do napoju środki odurzające.
  3. Na samochód. Dziewczyny raczej alergicznie reagują na wszelkie próby podrywu z auta “Podwieźć cię?”, “Ta boska bryka jest moja”, “Mam super auto, chcesz się przejechać?” – tak poderwiesz tylko “blacharę.
  4. Aluzje erotyczne. 80% młodych kobiet nie przepada za otwartym przedstawianiem swoich intencji. Możesz pożartować (z umiarem!), ale uważaj, żeby dziewczyna nie poczuła się obrażona.
  5. Szpan. Wszelki szpan jest niewskazany. Chwalenie się kasą, podróżami, rodziną, pracą lub czymkolwiek innym, sprawia, że wyglądasz jak pewny siebie bufon, któremu zależy tylko na sobie. Dziewczyna chce czuć, że to ona jest w centrum uwagi.

film hitchJeśli jesteś nieśmiały albo wyjątkowo oporny i nawet powyższe podpowiedzi niewiele ci dają, może powinieneś sięgnąć do literatury przedmiotu. A właściwie kina. Filmy takie jak Szkoła uwodzenia, Hitch czy Duchy moich byłych opowiadają właśnie o podrywaniu. Może czegoś się nauczysz?


Artykuł z kategorii Rozrywka
Tagi artykułu: , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page