Może to idealny zawód dla Ciebie?

Na rynku pracy coraz bardziej brakuje osób z konkretnym zawodem. Często zastanawiamy się co zrobić by polepszyć swoje warunki bytowe. Najczęstszą odpowiedzią jaką mamy na myśli jest rozszerzyć nasze CV. Pracodawcy w dzisiejszych czasach rozważając, którego kandydata wybrać oprócz jego wykształcenia ogólnego patrzą w szczególności na umiejętności potwierdzone odpowiednimi kursami lub szkoleniami.

Praktyczna nauka zawodu jest obecnie najważniejszym czynnikiem kierującym wybór pracownika, a nasza szkoła oferuje najlepsze kursy i szkolenia. Oferujemy również szeroki wachlarz połączonych ze sobą kursów czy szkoleń. Z nami zdobędziesz takie umiejętności, że żaden pracodawca nie zawaha się zatrudnić właśnie osoby po naszych kurach i szkoleniach. Oferujemy Państwu kurs operatorów różnych maszyn budowlanych i nie tylko. Jednym z kursów jaki oferujemy jest kurs hds czyli przygotowuje na obsługę i sterowanie hydraulicznym dźwigiem samochodowym różnego typu. Sprawdź ofertę kursów na hds na stronie http://dzwignice.pl/hds/

omb2

Oprócz szkolenia najważniejszego czyli praktycznego oferujemy szerokie szkolenie teoretyczne. Zrozumienie jak działa dany sprzęt może w przyszłości zaowocować umiejętną naprawą dźwigu w sytuacji awaryjnej. Kurs daje możliwość zatrudnienia na stanowisku, które daje duże możliwości zarobku. Kolejnym kursem jaki oferujemy jest kurs żurawie. Celem nauczenia Państwa na tym kursie jest zapoznanie z bezpieczną i prawidłową obsługą urządzenia. Na kursie omawiane są również zagadnienia typowych uszkodzeń i awarii a także zapoznanie z przyczynami najczęstszych wypadków z udziałem żurawia. Nauczymy również przeglądów niezbędnych do prawidłowego działania urządzenia a także drobnych napraw oraz konserwacji potrzebnej do bezpiecznego i niezawodnego działania sprzętu.

omb3

Nasza szkoła doskonale przygotowuje do egzaminów kwalifikacyjnych przeprowadzanych przez inspektoraty dozoru technicznego, w wyniku którego uczeń uzyskuje uprawnienia maszynistów operatorów żurawi samojezdnych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z pozostałymi kursami.

Artykuł z kategorii Praca
Tagi artykułu: , , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page