Moda na wesela tematyczne

wesele tematyczneWesele trwa kilkanaście godzin, ale śmiało można powiedzieć, że jest to najważniejsze kilkanaście godzin w życiu każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że współcześni narzeczeni marzą o tym, aby ich wesele było wyjątkowe, przełamujące bariery weselno – ślubnej, polskiej tradycji. Doskonałym pomysłem na oryginalne wesele jest zorganizowanie tej uroczystości z motywem przewodnim, który będzie widoczny na każdym kroku – wesele tematyczne jest coraz częściej wybierane przez młode pary. Z czym jest to związane i jakie są przykładowe pomysły na motyw przewodni?

Mamy dwa wyjścia. Pierwszym z nich jest wybór tematu przed znalezieniem sali weselnej. W takim przypadku, w następnym kroku zmuszeni jesteśmy do znalezienia sali, która pozwoli na realizację konkretnego motywu, a nie zawsze jest to proste zadanie, zwłaszcza, jeśli wybierzemy bardzo nietypowy motyw przewodni. Drugą opcją jest dobranie tematu do wcześniej wybranej sali weselnej. Jest to znacznie prostsza i częściej wybierana metoda organizacji wesela tematycznego – jeśli nasz lokal wraz z salą znajduje się w zamku czy w góralskiej chacie to motyw wesela nasuwa się sam i jest to wymarzona sytuacja. Dla przykładu Dom Weselny Legionowo jest miejscem, które z pewnością pozwoli nam na dobranie motywu przewodniego, który nas zadowoli.

Popularnymi stylami panującymi podczas uroczystości weselnych jest PRL. Na tego rodzaju przyjęciu wódkę pije się ze szklanek, a na stole króluje galareta, bigos czy biała kiełbasa. Innym popularnym motywem jest Hollywood. Jeśli pragniemy takiej tematyki, to powinniśmy znaleźć salę, w której będzie panował przepych. Niektóre pary decydują się na styl industrialny. Jest to bardzo oryginalny pomysł, który cieszy się sympatią wśród mile zaskoczonych gości.

Jak widać, istnieje spora ilość dość prostych pomysłów na urozmaicenie wesela. Narzeczeni mogą być pewni, że jeśli zdecydują się na oryginalny, motyw przewodni swojego wesela to zarówno oni, jak i inni goście będą zachwyceni z tego powodu. Pozostaje tylko usiąść w najbliższym gronie i poważnie zastanowić się nad konkretnym pomysłem.

Artykuł z kategorii Usługi

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page