Microsoft Dynamics NAV

Obecnie każda duża czy średnia firma korzysta ze wsparcia branży IT. Dzięki wdrożeniu specjalistycznego oprogramowania informatycznego wiele żmudnych i czasochłonnych procesów można znacznie uprościć i przyspieszyć, a często nawet całkowicie zautomatyzować. To sprawia, że dziś nikogo nie trzeba specjalnie przekonywać o tym, że warto inwestować i wdrażać systemy ERP. Taka inwestycja zwyczajnie zwraca się z nawiązką.

Hand over keyboardNajwiększą popularnością cieszą się oczywiście systemy ERP najbardziej uznanych na całym świecie marek, takich jak choćby Comarch czy Microsoft. Oczywiście wiąże się to zarówno z renomą danego oprogramowania, najwyższymi standardami jakości wykonania oraz profesjonalnym wsparciem technicznym. W przypadku wykorzystania oprogramowania mniej znanych firm takich korzyści będziemy pozbawieni.

Systemem, na który warto zwrócić szczególną uwagę jest produkt firmy Microsoft – Dynamics NAV. System NAVISION to w pełni kompleksowe rozwiązanie dedykowane dla średnich i dużych korporacji. Jego głównymi założeniami jest automatyzacja i wspomaganie kluczowych procesów zachodzących w każdej firmie. Mowa tutaj zarówno o sektorach zarządzania, księgowości, relacji z klientami czy produkcji.

System Microsoft Dynamics NAV zdecydowało się wdrożyć już ponad milion firm z całego świata. Pokazuje to jak dużą popularnością i uznaniem, nie tylko w naszym kraju, cieszy się system wydane przez jednego z gigantów branży IT. Warto wiedzieć, że system ten został już wdrożony w formach z ponad 150 krajów całego świata!

Co sprawia, że system Dynamics NAV jest tak chętnie wykorzystywany przez przedsiębiorców? Oczywiście na sukces oprogramowania składa się kilka czynników. Po pierwsze, w pełni kompleksowe rozwiązanie do zarządzania firmą. Po drugie, pełne wsparcie techniczne. Po trzecie, łatwość i intuicyjność w użytkowaniu. System Microsoft Dynamics NAV swoim wyglądam przypomina znany wszystkim system Windows 7 oraz pakiet Microsoft Office. To sprawia, że nawet osoby mająca na co dzień niewiele wspólnego z komputerem mogą bez problemu korzystać z wybranych funkcjonalności NAVISION.

Wygląda na to, że w dobie rozwoju przedsiębiorczości, powstawania coraz to nowych firm popularność systemu Dynamics NAV będzie stale rosnąć. Dlatego warto zainteresować się produktem firmy Microsoft.

Artykuł z kategorii Oprogramowanie
Tagi artykułu: , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page