Magnesy na lodówkę

magnesy na lodówkęMagnesy na lodówkę, to dobry pomysł na ciekawy upominek. Zawsze  przydadzą się, aby podpiąć na lodówce jakiś przepis, czy zostawić jakąś informację dla domowników typu : ”obiad w lodówce”, „kup mleko”, „będę dziś później”, czy „Kocham Cię”.

Magnesy to wciąż ciekawy element kolekcjonerski, który zawsze doda charakteru naszej kuchni. Dzięki magnesom, wnętrze staję się bardziej wesołe, a domownicy postrzegani są jako ludzie z poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Jest wiele rodzajów magnesów. Takie, które mają tylko ozdobić wnętrza, czy też te z hasłami, które mają przekazać jakąś ważną myśl. Obok nich, znajdują się także te, które są przeznaczone dla dzieci do zabawy. A zabawa jest przednia, kiedy z magnesów można stworzyć własną mini kolekcję psów, misiów, własne mini akwarium, czy inne cuda. Dostępne są również magnesy – literki, dzięki którym możemy rozpocząć przygodę dla dziecka z układaniem słów i sprytnie połączyć zabawę z nauką. I pomyśleć, że to wszystko będzie odbywać się na naszej skromnej lodówce.

Warto zorientować się także w materiałach z jakich wykonane są magnesy, gdyż wybór jest szeroki. Może być to plastik, materiał, modelina, czy też drewno. Najlepiej poszperać w Internecie, gdzie znajdziemy szerszą ofertę, niż w sklepach stacjonarnych. Jeśli jesteśmy zainteresowani większą ilością magnesów, z pewnością, będziemy mogli liczyć na rabat lub gratisową przesyłkę.

Magnesy oprócz dekoracji, mogą pełnić jeszcze inną funkcję. Mogą odwracać uwagę… Jeśli nasza lodówka jest jeszcze na chodzie, a nie jest najnowszym modelem, lub gdzieniegdzie nadszarpnął ją ząb czasu, to można zamaskować właśnie przez magnesy. Dzięki nim sprytnie odwrócimy uwagę od jej defektów, zamaskujemy to i owo, a całość będzie wyglądać ciekawie o oryginalnie.

Magnesy na lodówkę mają jak widać kilka zastosowań, i to całkiem praktyczne gadżety. Na wszelki wypadek warto kilka magnesów mieć pod ręką !!!

Artykuł z kategorii Gadżety
Tagi artykułu: ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page