Kontenery przemysłowe i ich zastosowanie

Kontenery przemysłowe mogą zaoferować pojemniki dla przemysłu biomasy do różnych zastosowań (przenośny magazyn paliwa lub do przetworzenia na kompletny, montaż samodzielny.) W ostatnim czasie konwersji pojemniki z polskich miast do kotłowni transport kontenerowy odbywa się regularnie. Może nie brzmi to tak ekscytująco, jak w opakowaniu transportowym kawiarni lub dom w stylu pojemnika „Grand Designs”, ale trzeba być bardzo dumnym z wynalazców tego typu rozwiązań.

Kontenery houseUsing to nowe kontenery przemysłowe, które wysyłane są w jednej paczce mamy ich do konwersji 4 rodzaje przesyłki, każdy zbudowany na zamówienie specyfikacji i wymagające pewnych dodatkami – w tym właśnie zamontowane odpowietrzniki, dostęp do dodatkowego personelu wysokiego bezpieczeństwa i niestandardowe malowanie klientów określonej w odcieniu zielonym.

Patrząc na klientów rysunków CAD dodatkowe otwory wentylacyjne i drzwi osobowe musiały być tak dokładne, jak to możliwe aby kontenery przemysłowe spełniały wszystkie normy. Pozwala to nie tylko boczny dostęp do pojemnika, ale również dostęp do niektórych części powinny zawieść i wymagają naprawy lub wymiany. Niektóre składniki na kotłach i zwłaszcza ślimaków popiołu, nie będą dostępne od wewnątrz pojemnika tak mamy umieszczone otwory w odpowiednich miejscach i wykonane te wymiennych, a także warunki atmosferyczne. Aby umożliwić dostęp z zewnątrz pojemnika.

Kontenery przemysłowe posiadają standardowy drzwi personelu i wodoodpornych otwory Louvre z siatką drucianą ptak, musieliśmy wyciąć większą powierzchnię z pojemnika i utrwalić je w miejscu za pomocą ramki skrzynki (w celu umożliwienia mm idealna precyzja) w inny sposób, jeśli pracowaliśmy z fałd pojemnika otwory byłyby zamontowane z tolerancją około 140 mm, za duża dla tego projektu.

Artykuł z kategorii Usługi
Tagi artykułu: ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page