Klimatyczne wesele

weseleWiększość społeczeństwa nie wyobraża sobie innego rodzaju wesela niż huczne, obfite, z tańcami i zabawami do rana. Takie podejście jest słuszne, bo ten model przyjmuje się od zawsze. Jednak są też ludzie, którzy nie przepadają za takimi imprezami i tłumami. Wolą spędzić ten wyjątkowy czas razem z najbliższymi w formie znanej, jako obiad weselny. Na takie przyjęcie zaprasza się zdecydowanie mniej osób na czas między godziną 16 a 23. Skromna uroczystość czasami przewiduje tańce, ale są tylko dodatkiem do muzyki umilającej rozmowy.

Na miejsce takiej uroczystości oczywiście możemy wybrać sale weselną czy inny lokal, ale w tym wypadku musi być przeznaczony do mniejszej ilości osób. Nie opłaci się wydawać pieniędzy na niespożytkowaną przestrzeń. Zwłaszcza że małe restauracje mają przygotowane specjalnie na takie przyjęcia bardzo korzystne oferty, które kosztować nas będą jedynie do paru tysięcy złotych.

Jak zawsze najważniejsze jest jedzenie. W tym wypadku jeszcze bardziej, ponieważ nasi bliscy będą głownie spędzać czas przy stolach wiec warto jest im jakoś go urozmaicić. Tutaj mamy do wyboru przede wszystkim pierwsze i drugie danie. Flaki, rosół czy ewentualnie barszcz a jako główne przyjęło się mięso z ziemniakami.

Następnie deser. Tutaj do wyboru są lody czy ciasto skomponowane z kawą lub herbatą. Dla spragnionych mocniejszych trunków idealnym rozwiązaniem będą drinki serwowane przez barmana. Przystawki podajemy też według uznania. Praktycznie w każdej restauracji mamy ich bardzo duży wybór. Wszystko więc jest kwestią smaku i gustu. Przeważnie sala weselna przewiduje jeszcze jedno cieple danie podane trochę później.

Dla uprzyjemnienia spotkania i nadania mu charakteru powinniśmy zadbać o dobra oprawę muzyczną. Tutaj mamy dylemat czy wybrać coś z tradycyjnych zespołów czy może bardziej kameralnych. Te drugie mają niewątpliwie swój urok w takich imprezach. Delikatnie przygrywana muzyka może nie porywa tłumów, ale takich tutaj przecież nie ma i z pewnością każdy doceni tą formę kunsztu muzycznego.

Więcej na: obiad-weselny-warszawa.pl – obiad weselny Warszawa.

Artykuł z kategorii Usługi

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page