Karmy dla gryzoni

Wiodącymi producentami karm dla gryzoni w Polsce są Vitapol, Vitakraft, Megan oraz Tukan. Jeśli szukamy najlepszego pożywienia dla naszego chomika, świnki morskiej albo myszy, warto zapoznać się przede wszystkim z ofertą tych wymienionych wcześniej czterech firm zajmujących się produkcją wysokiej jakości karmy dla wszelkich gryzoni.

Jeśli interesuje nas karma dla gryzoni, to Tukan ma w swojej ofercie gotowe mieszanki przeznaczone dla konkretnych gatunków: chomików, szynszyli, myszy itd. Karma sprzedawana jest w opakowaniach o pojemności 600 ml. Oprócz tego w firmie dostaniemy też specjalne preparaty witaminowe w postaci granulatu, oraz paczkowane nasiona słonecznika, dzwonki zbożowe, specjalne łakocie z naturalnych składników, które będą ciekawym urozmaiceniem diety naszego zwierzątka czy też kolby dla gryzoni – www.firmatukan.pl – wszystkiego dowiemy się na stronie tego producenta.

Vitakraft oferuje starannie zbilansowane karmy dla świnek morskich, szczurów, królików i chomików. Ich karmy charakteryzują się obniżoną zawartością węglowodanów, a także są bogate w witaminy pochodzenia naturalnego. Sprzedawane są w paczkach 600 i 1800 g. Dodatkiem do karm codziennych będą przysmaki – płatki owocowo – orzechowe, wafelki, dropsy z mlekiem i miodem. Vitakraft sprzedaje też kostki z minerałami dla gryzoni.

Megan stworzyło własną serię pokarmów dla chomików, królików i świnek morskich. Karma sprzedawana jest w paczkach po 500 g, a jej formuła dba o stan skóry i futra zwierzaków oraz prawidłową pracę układu trawiennego i zdrowe zęby. Oprócz karm specjalistycznych dostaniemy też ogólną karmę podstawową w wiaderkach po 1, 3, 10 i 35 litrów. Z dodatków Megan oferuje warzywno-zbożowe krążki do ścierania zębów i owocowe przysmaki z suszonych i preparowanych owoców.

W sklepie Vitapolu oprócz popularnych karm dla chomików, świnek morskich i królików dostaniemy też pokarm dla rzadszych myszoskoczków i koszatniczek. Wszystkie karmy, dostępne w opakowaniach o masie od 400 g do nawet 25 kg, to starannie dobrane mieszanki składników naturalnych, zbóż i nasion, oraz witaminowych granulatów, zawierających wyciągi z naturalnych substancji. Dzięki temu dieta naszego zwierzęcia będzie właściwie zbilansowana. Poza karmami pełnoporcjowymi Vitapol sprzedaje również przekąski dla gryzoni – Smakersy. Występują one w różnych wariantach smakowych i zawierają witaminy cenne dla rozwoju naszego gryzonia.

Artykuł z kategorii Zwierzęta i rośliny
Tagi artykułu: , , , , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page