Jak urządzić pokój dla chłopca?

Jeśli urządzamy pokój dla chłopca, powinniśmy się kierować jego zainteresowaniami. W zależności od tego czy Twój syn uwielbia auta, czy też jest zapalonym kibicem piłki nożnej, pokój chłopięcy będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Najważniejszym aspektem, który musimy wziąć pod uwagę planując pokój dla małego chłopca jest jego hobby. Jeśli tym, co interesuje najbardziej waszego malucha jest piłka nożna, można urządzić mu prawdziwy pokój fana footballu z wykładziną przypominającą murawę na stadionie i ścianach pomalowanych w barwy ulubionego klubu. Dobrym pomysłem są także plakaty do pokoju dziecka przedstawiające zawodników drużyny, której kibicuje np. Manchester United, Arsenal London, Chelsea. Zrobicie wielką niespodziankę swojemu dziecku własnoręcznie wykonując łóżko przypominające bramkę. Wystarczą tylko drewniane pale i trochę siatki, żeby wyczarować takie oryginalne legowisko. Dodatkowo na ścianie przy łóżku możemy przymocować plakat ze zdjęciem stadionu piłkarskiego.

plakaty do pokoju dziecka

Jeśli chcemy zaaranżować pokój dla małego fana motoryzacji, można pokusić się o dywan ze wzorem przedstawiającym tor wyścigowy. Dobrym pomysłem jest również naklejenie fototapety przedstawiającej jakiś popularny model samochodu wyścigowego. Z kolei dla chłopca interesującego się tematyką survivalu można zainstalować w pokoju namiot. Wystarczą drewniane pale i kawałek materiału. W środku możemy rozłożyć koc i poduszki i zamontować oświetlenie.

Jeśli planujecie remont pokoju Waszego malucha, warto zrobić dziecku niespodziankę i zaaranżować wnętrze, które będzie odpowiadało jego zainteresowaniom. W tym celu można pokusić się o gotowe rozwiązania albo przygotować samodzielnie coś oryginalnego.

Artykuł z kategorii Wnętrza domów
Tagi artykułu: ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page