Hobby naszego faceta to dla nas same plusy!

Czy dla Twojego mężczyzny również motocross jest całym życiem? I musisz ciągle konkurować z innymi facetami i ich motorami o jego uwagę? Jeśli tak to łączę się z Tobą w cierpieniu… Choć tak naprawdę, jeśli się nad tym zastanowić, to inne kobiety powinny nam zazdrościć. Nasz mężczyzna ma pasję. Czy jest coś piękniejszego niż pasja w życiu człowieka?

Sama powoli łapię bakcyla. Chociaż początkowo było mu trudno wyciągnąć mnie na wyścigi.
Po co miałam niby oglądać jakichś motocyklistów ścigających się na torach? To równie głupie jak bieganie w dziesięciu za piłką – cóż nigdy nie byłam fanką sportu. Ale tym razem się wciągnęłam…
No i muszę przyznać, że ma to swoje plusy, odkąd zaakceptowałam to hobby nie mam najmniejszego problemu z prezentem dla męża. Bez względu na okazję odzież cross zawsze jest przydatna, a mój mężczyzna zachwycony.
Na ostatnie urodziny dostał rękawice i nie mógł się z nimi rozstać przez tydzień. Pod choinką znalazła się koszulka motocrossowa i był wniebowzięty. A czy jest coś fajniejszego niż zadowolony z prezentu mężczyzna? No nie ma…. A w takim dobrym humorze – jak już wypróbuje nowy nabytek – na pewno w ramach wdzięczności znajdzie czas na spacer z ukochaną, albo kino, albo chociaż jakąś fajną kolację w restauracji. Same plusy…
No i, przyznajmy się same przed sobą, mężczyzna, który poświęca czas swojej pasji nie ma pretensji o te chwile, które my spędzamy u kosmetyczki albo na plotkach z przyjaciółką, albo na weekendzie spędzonym w spa. W końcu on i tak był zajęty, więc to nawet lepiej, że znalazłyśmy sobie zajęcie. I przymyka oko na koszty z tym związane, bo i jego zainteresowania do najtańszych nie należą.

Niewątpliwie wychodzi na to, że szczęśliwy facet to szczęśliwa kobieta, a taka para może tworzyć tylko szczęśliwy związek. Popierajmy więc zainteresowania naszych partnerów.

Więcej tutaj: odziezmotocross.pl

Artykuł z kategorii Odzież, Sport
Tagi artykułu: , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page