Gdzie najlepiej kupować ciuchy?

Promocje, przeceny, wyprzedaże są od dawna doskonałym wabikiem na klientów sieci handlowych związanych z odzieżą. Jednak gdzie oprócz okresowych obniżek w popularnych sklepach ich szukać? Jak wydawać niewiele na ubrania, które jednocześnie są stylowe, odpowiedniej jakości, a także posiadają metki cenionej i znanej marki, którą tworzy znany na świecie producent odzieży damskiej i męskiej?

Osoby zainteresowane o wiele niższymi cenami odzieży powinny zacząć odwiedzać bardzo popularne w naszym kraju ciuch landy, pełne znanych na całym świecie marek. Taka sprzedaż hurtowa odzieży damskiej i męskiej bardzo opłaca się klientom, stąd tak duże zainteresowanie cotygodniowymi dostawami. Lumpeksy powszechnie uznawane są jednak przez ludzi za sklepy dla biedniejszych i przeciętnych rodzin, u których każda złotówka się liczy.

Ostatnio można mimo to dostrzec, że coraz więcej zamożnych klientów zaczyna dostrzegać w tego typu miejscach pozytywy i nie traktują wizyty tam jako coś złego. W dużych ośrodkach takich jak Kraków czy Warszawa pojawiła się nawet moda na zakupy po ciuch landach i poszukiwanie tam oryginalnych i ładnych rzeczy. Za parę złotych bez kłopotu można w nich zdobyć modną sukienkę, dobrej jakości buty czy choćby spodnie.

Jeżeli nie mamy ochoty na chodzenie po ciasnych i brudnych sklepach hurtowych zawsze zostają nam sklepy internetowe, gdzie wysyłka towaru odbywa się bezpośrednio z danej hurtowni. Ten tzw. drop shopping niezwykle obniża koszty nowej koszulki czy bluzki, a dodatkowo kupujesz wygodnie w swoim domu.

Tanie ciuchy w zasięgu ręki

Jeżeli zależy nam na naprawdę korzystnym i świadomym zakupie, to wymaga to od nas pewnego, choćby małego zaangażowania i spędzenia znacznie więcej czasu na przykład na porównaniu cen czy wizycie w odległym sklepie zamiast wygodnej i klimatyzowanej galerii w takich miastach jak Kraków czy Warszawa. Jednak nie zawsze…

Obniżki wiosenne, przeceny oraz wyprzedaże są doskonałym wabikiem na kupujących w sieciach handlowych takich jak Reserved lub New Yorker. Gdzie jednak prócz nich wydawać bardzo mało na ubrania męskie, które zarówno są dość stylowe i wysokiej jakości, a przy okazji mają metki drogich i bardzo popularnych marek, za którą stoi znany na całym świecie producent odzieży? W jakich konkretnie miejscach oprócz tych bardzo popularnych sklepów szukać okazji cenowych?

Warto zastanowić się nad sklepami, w których odbywa się sprzedaż hurtowa odzieży damskiej i męskiej. Ludzie, którym zależy na jak najbardziej niskich cenach odzieży, mogą przemyśleć odwiedzenie jednego z bardzo licznego grona popularnych w naszym kraju ciuch landów. Każdy z nich jest pełen znanych na całym świecie marek, w których produkcja odzieży ma miejsce w Stanach Zjednoczonych lub zachodniej Europie.

Ewentualnie jest inne rozwiązanie. Są nim zakupy w internetowych sklepach, które dostarczają zamówiony przez nas tam towar do klienta poprzez hurtownię. Nazywane jest to fachowo drop shopping i daje on gwarancję niższej ceny, dostawy pod same drzwi oraz możliwość uniknięcia wizyty w ciasnym i nieklimatyzowanym ciuch landzie.

Artykuł z kategorii Odzież
Tagi artykułu: , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

“Gdzie najlepiej kupować ciuchy?”

  1. Agnieszka pisze:

    Ja polecam zakupy przez internet, sam już nie pamiętam, kiedy ostatni raz byłem w galerii handlowej. Spodnie kupuję na allegro, bluzy na Escoli.pl (na hasło Modowe5% jest 5 % rabatu), buty jedynie zdarza mi się stacjonarnie, ale tylko w okresie dużych przecen. Polecam, bo można sporo zaoszczędzić 🙂

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page