Film reklamowy nie musi być drogi

film reklamowyWszyscy prowadzący własny biznes z pewnością zdają sobie doskonale sprawę z tego jak ważna jest odpowiednia reklama. Prawdą jest, że jest to dźwignia handlu, która wiąże się niestety z całkiem sporymi kosztami mogącymi odstręczać od niej zwłaszcza początkujących przedsiębiorców. Niekoniecznie jednak musi tak być. Istnieją bowiem takie formy reklamy, które nie tylko są piekielnie skutecznym sposobem na zwiększenie sprzedaży ale również nie należą do form najdroższych.

Taką formą są bez wątpienia filmy reklamowe. Nie mam tutaj na myśli straszliwie drogich reklam emitowanych w telewizji, ale raczej amatorskie, branżowe produkcje umieszczane na blogach firmowych lub serwisach społecznościowych. Są one dość tanie w produkcji i co ważne dają bardzo dobry efekt reklamowy. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że potencjalni klienci nie lubią czytać długich opisów oferowanego produktu. Choćby nie wiem jak były dobre i jak nie zachwalałyby towaru to i tak nie mają one takiej mocy przyciągania uwagi jaką może mieć ciekawy filmik reklamowy. Nad taką formą reklamy naprawdę warto się zastanowić, tym bardziej, że można właściwie wykonać ją we własnym zakresie. Jeśli natomiast, co się zdarza, nie macie bladego pojęcia o sztuce filmowej to też nie jest to wielki problem. Wystarczy wyszukać w internecie firmy mające w swojej ofercie wideofilmowanie i wybrać taką, która wydaje nam się najwłaściwsza do naszych celów.

Oczywiście trzeba skontaktować się najpierw z takim studiem, żeby odsiać te, które zajmują się wyłącznie filmowaniem chrztów, komunii i ślubów. Nie będą one prawdopodobnie zainteresowane kreatywną współpracą przy produkcji filmu reklamowego. Kiedy już poznacie tajniki filmowania i obróbki materiału, albo wybierzecie odpowiedniego podwykonawcę, pora rozpocząć realizację najlepszego pomysłu na film.

Więcej informacji na znajdziesz na: www.loffstudio.pl

Artykuł z kategorii Marketing
Tagi artykułu: , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page