Do jakiego przedszkola wysłać swoje dziecko?

Jeśli zastanawiacie się, do którego przedszkola posłać swoje dziecko, a chcecie, aby otrzymało porządną edukację przy maksimum zabawy, warto polecić zapoznanie się z ofertą placówki w Piasecznie. Jest to realizowany program edukacyjny zatwierdzony przez MEN, a zajęcia obejmują zarówno edukację języka ojczystego, jak też i angielski dla najmłodszych, a także warsztaty plastyczne i aktywność artystyczną dla dzieci. Nie brak także lekcji tańca, które prowadzone są pod okiem zawodowego choreografa. Na tym jednak nie koniec atrakcji, jakie oferuje przedszkole Piaseczno. Warto napomnieć o zapoznawaniu dzieci z kulturą wysoką – służą temu wyjścia na koncerty, które organizuje Warszawskie Towarzystwo Muzyczne.

Przy okazji dzieci poznają instrumenty muzyczne. Oprócz muzyki najmłodsi mogą zapoznać się także z teatrem – odbywające się w przedszkolu przedstawienia teatralne dla dzieci przygotowywane są nie tylko przez stołeczne trupy aktorskie, ale przez zespoły z całego kraju. Przedszkole Piaseczno zaprasza również ciekawych ludzi na spotkania z maluchami, dzięki czemu mogą one wysłuchać ciekawych opowieści o innych krajach i kulturach, co pobudza wyobraźnię.

Na rozwój wyobraźni i kreatywności kładzie duży nacisk przedszkole Brwinów. Ta placówka postawiła sobie za cel rozbudzać w dzieciach kreatywności twórczość, a także zapewnić psychologiczne podejście do dziecka, aby było ono pewne siebie i szczęśliwe. Zajęcia edukacyjne dla dzieci prowadzone są w ten sposób, aby odkryć naturalne predyspozycje każdego malucha i odpowiednio je stymulować. Zajęcia dodatkowe dla dzieci prowadzone są popołudniami. Obejmują nie tylko tańce i gimnastykę – na liście opcji znajdują się także ćwiczenia z logopedą, a także nauka aikido. Nie brak również wycieczek, okazjonalnych imprez i balów, czy pikników.

Dokładne oferty obu przedszkoli wraz z cennikiem są dokładniej opisane na ich oficjalnych stronach.

Artykuł z kategorii Edukacja
Tagi artykułu: ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page