Dlaczego monohydrat?

Kreatyna zasadniczo jest tą odżywką sportową, która cieszy się obecnie ogromnym powodzeniem wśród sportowców, a zwłaszcza wśród osób trenujących amatorsko na siłowni. Mówiąc o kreatynie, należy zauważyć, że mamy na rynku do czynienia z wieloma różnymi rodzajami odżywek sportowych, które w swojej nazwie mają słowo kreatyna i które po prostu zawierają ową kreatynę. Nie da się ukryć, że musimy w tym miejscu zadać pytanie, jaki zatem rodzaj odżywki sportowej będzie w naszym przypadku najlepszy, jaki powinniśmy osobiście stosować, aby móc mówić o jak najlepszych, jak najbardziej widocznych efektach?

Jabłczan kreatyny

Oczywiście można sięgać po jabłczan kreatyny, można sięgać po różne inne rodzaje, ale my w tym miejscu chcemy wskazać na monohydrat kreatyny. Jest to suplement diety dla sportowców, który cieszy się obecnie największym wzięciem. Pozostaje jednak pytanie dlaczego tak jest, dlaczego akurat monohydrat kreatyny, a nie jabłczan czy też inny rodzaj? Oczywiście ktoś mógłby polemizować, że jednak dzięki stosowaniu jabłczanu kreatyny można więcej uzyskać, ale w ten sposób możemy zagonić się w przysłowiowy kozi róg. My podkreślmy zatem to, że warto stawiać właśnie na monohydrat kreatyny, że ta odżywka może nam dać bardzo wiele. Przede wszystkim musimy w tym miejscu powiedzieć, że monohydrat kreatyny jest bardzo dobrze przebadany chemicznie, a skutki jego działania mają swoje naukowo potwierdzenie.

Dla sportowców

Monohydrat kreatyny to suplement diety dla sportowców, który jest bardzo stabilny chemicznie, którego efekty działania są bardzo szybko widoczne i do tego również bardzo trwałe. Poza tym możemy mówić również o tym, że monohydrat kreatyny jest odżywką sportową o bardzo wszechstronnym działaniu. Dzięki niej możemy mówić o większej masie mięśniowej, możemy mówić o większej wytrzymałości mięśniowej, o większej sile mięśni, o możliwości szybszej utraty określonej ilości tkanki tłuszczowej. I to właśnie jest powód, dla którego warto sięgać właśnie po monohydrat kreatyny, a nie po inne rodzaje odżywek sportowych. Wybór oczywiście należy do każdego z nas z osobna, aczkolwiek na pewno warto sięgać po to, co jest sprawdzone, co naprawdę działa.

Artykuł z kategorii Dieta
Tagi artykułu: , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page