Dlaczego ludzie grają w MultiMulti ?

Multi MultiMulti Multi to jedna z najważniejszych gier losowych w Polsce. Obok Lotto jest drugą najczęściej wybieraną w kolekturze. Konkurencja w postaci Kaskady, Jokera czy Mini Lotto nie dorasta jej do pięt. Powodów jest kilka, warto je prześledzić aby dowiedzieć się czy gra ta cieszy się ogromną popularnością bo wszyscy w niej wygrywają czy też są pewne aspekty nie zawsze racjonalne, które motywują graczy właśnie do wyboru Multi Multi.

Dlaczego warto grać w Multi Multi

Zacznijmy od pozytywnych stron tej gry. Pierwszą z nich jest prawdopodobnie długa historia. Wielu graczy gra w Multi Multi z przyzwyczajenia. Ten aspekt nie jest bezsprzeczny ale niewątpliwie jest nim fakt, że wyniki Multi Multi oglądać możemy dwa razy dziennie przez 7 dni w tygodniu. Jest to jedyna gra Lotto, która ma taki właśnie harmonogram losowań. Wyniki śledzić możemy w internecie, w przypadku losowań o 14 oraz na żywo w TV w przypadku losowań wieczornych. Trzecim warunkiem, dzięki któremu gra ta może być popularna są wygrane. Pada ich naprawdę wiele w porównaniu do innych gier dlatego, że możliwe jest wiele kombinacji wygranych. Co ciekawe i pewnie nie wszystkim fanom lotto o tym wiadomo w Multi Multi jest możliwość zgarnięcia nawet 25 mln zł z dodatkowym bonusem. Tego nie oferuje żadna inna gra Lotto. Warto przyjrzeć się wynikom ilości graczy, którym udaje się zdobyć wygraną. Przejdźmy teraz do negatywnych aspektów.

Dlaczego nie warto grać

Jak wspominałem wygrać można 25 mln zł. Ale nie napisałem, że aby to zrobić trzeba kupić bardzo drogi kupon. Aby mieć możliwość zgarnięcia takiej wygranej podczas zakupu kuponu w kolekturze Lotto musimy zwielokrotnić stawkę razy 10. I jeśli zdecydujemy się na Plusa wtedy za jedno losowanie zapłacić musimy 50 zł. Warto dodać, że taka sztuka jeszcze nikomu się nie udała. Kolejny spory minus to stosunkowo skomplikowane zasady. Typować możemy na wiele sposobów z różnymi stawkami i opcją Plus. Liczba możliwych zakładów jest naprawdę spora.

Jeśli to nas nie przeraża a artykuł chociaż trochę pozwolił zrozumieć lub też podważyć sens dużej popularności gry Multi Multi to taki właśnie był nasz zamysł. Tak czy inaczej warto spróbować swoich sił i wygrać się do najbliższej

Artykuł z kategorii Rozrywka
Tagi artykułu: , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page