DJ na wesele

Wybór DJ-a na wesele z pewnością nie jest łatwą sprawą i warto dobrze go przemyśleć. Wesele to wszak wyjątkowa impreza w życiu każdego z nas i z pewnością nikt z nas nie chciał by sobie pozwolić by coś poszło nie tak. A, że z usług DJ-a na wesele warto skorzystać raczej nie trzeba nikogo przekonywać. Wszak ktoś musi zadbać o to by na naszym wesele nie brakło dobrej zabawy. Jak zatem wybrać odpowiedniego wodzireja?

dj_krakowDziś wszelkie informacje znajdujemy w sieci. Jest to bardzo wygodny sposób, jednak tak naprawdę nie daje 100% gwarancji, że znaleziona w ten sposób osoba będzie kompetentna. Dlatego warto spotkać się, ze znalezionym w ten sposób DJ-em i porozmawiać z nim na temat jego doświadczenia, sprzętu czy referencji. O co zatem dokładnie warto zapytać?

Po pierwsze, warto przedyskutować aspekty techniczne, takie jak opłata za prowadzenie wesela oraz dodatkowe opłaty – za dojazd, dodatkowe godziny, czy wyżywienie. Warto również zapytać o sprzęt jakim dysponuje DJ, jego stan,  czy ewentualny zapasowy sprzęt na wypadek jakiejś awarii.

Po drugie, referencje. Każdy DJ z wieloletnim doświadczeniem z pewnością będzie mógł pochwalić się duża liczbą referencji. Warto poprosić o pokazania nagrań z imprez, które wcześniej prowadził, czy też kontakt do Klientów, którzy skorzystali z jego usług w celu zapytania o ich odczucia i wrażenia.

Pamiętajcie, że dobry DJ na wesele powinien jak najbardziej zatroszczyć się o to by spełnić wszystkie Wasze wymagania i jak najlepiej dostosować się do Waszych pomysłów, gustów. Nie zgadzajcie się na to, by DJ narzucił Wam swój styl, który zazwyczaj prezentuje na przyjęciach weselnych. Podczas pierwszego spotkania warto zwrócić uwagę jak rozmawia z nami dany DJ, czy stara się spełnić nasze oczekiwania i próbuje dostosować się do naszych wymaga. Jeśli po pierwszym spotkani dany DJ nas nie przekonał najlepiej będzie poszukać innego.

Artykuł z kategorii Rozrywka
Tagi artykułu: , ,

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page