Czym jest DAA?

DAA to jeden z takich produktów, po które chętnie sięgają osoby chcące podnieść poziom swojego testosteronu. DAA to nic innego jak kwas D-asparginowy. Tak faktycznie nie można powiedzieć, że jest to produkt tylko i wyłącznie podnoszący poziom testosteronu i tylko zażywany przez sportowców. De facto DAA można uważać za jeden z tych skuteczniejszych, obecnych na naszym rynku boosterów testosteronu. Zażywany jest w głównej mierze przez mężczyzn i to nie tylko przez tych, którzy charakteryzują się niskim poziomem testosteronu.

DAA dla kobiet i mężczyzn

DAA jest z powodzeniem traktowany również przez tych mężczyzn, u których poziom testosteronu jest dosyć wysoki. Celem stosowania tego produktu jest podniesienie poziomu testosteronu do momentu aż dana osoba osiągnie poziom maksimum biologicznego. Dzięki wysokiemu poziomowi testosteronu można mówić nie tylko o zwiększonej wytrzymałości mięśniowej, ale ponadto również osoby takie mogą mówić o lepszym ogólnym samopoczuciu, mogą mówić o znacznie zwiększonym libido jak również o zwiększonej masie mięśniowej. Jednakże musimy w tym miejscu nieco zamieszać. DAA był tym suplementem diety, który w pewnym czasie był bardzo mocno chwalony. Jednakże, jeżeli spojrzymy na wyniki prowadzonych badań naukowych, to będziemy musieli na jego temat zdecydowanie zmienić zdanie.

DAA dzięki badaniom

Przeprowadzone badania dowiodły, że kwas D-asparginowy nie tylko nie jest konieczny do tego, aby zwiększyć poziom testosteronu, ale wręcz przeciwnie. Możemy, bowiem wskazać na taki element jak zmniejszenie poziomu testosteronu po okresowym zażywaniu kwasu D-asparginowego. Osoby, które w badaniach przyjmowały kwas D-asparginowy posiadały taki sam poziom testosteronu jak osoby, które przyjmowały wyłącznie tabletki placebo. Wynika z tego, że podnoszenie poziomu testosteronu poprzez stosowanie DAA niekoniecznie jest tym właściwym krokiem. Obecnie możemy powiedzieć, że DAA jest tym suplementem diety dla sportowców, po który sięga naprawdę niewiele osób, po który sięgają nieliczni, gdyż nie okazuje się on tak skuteczny.

Artykuł z kategorii Dieta
Tagi artykułu: , , ,
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page