Cukierki z nadrukiem na ślub? 5 pomysłów na ten dzień!

Czy cukierki z nadrukiem mogą znaleść swoje honorowe miejsce na weselu? Po co dodatkowe koszty w postaci fontanny czekolady? Te oraz inne pytania zadają sobie państwo młodzi, którzy stoją u progu swojego wspólnego życia. Ale najpierw czeka ich oczywiście piękny ślub i w zamyśle, bardzo udane wesele. Co jednak zrobić, abyście wy oraz wasi goście wspominali ten dzień jako jeden z najpiękniejszych dni w życiu? Oto 5 gadżetów, które z powodzeniem uświetnią każda ceremonię!

Cukierki z nadrukiem

Skoro zostały wspomniane jako pierwsze, to od nich zaczniemy nasze rozważanie. Cukierki z nadrukiem to nic innego jak pyszne krówki, które nie dość że będą każdemu smakowały, to jeszcze poruszą cudownym nadrukiem. Wasze imiona oraz data ślubu stanowić będą przyjemną dekorację weselnego stołu.

Pokaz sztucznych ogni

Każdy lubi sztuczne ognie! Jeżeli uświetnicie ceremonię profesjonalnie przygotowanym pokazem będzie to niezapomniane wrażenie dla wszystkich. Lepiej jednak taką atrakcję zlecić zewnętrznej firmie, która zapewni wszystkim zgromadzonym należyte bezpieczeństwo.

Balony z helem

Jeżeli chcecie aby wieść o waszym ślubie wiedziała cała pobliska okolica, warto zainwestować w kilkadziesiąt pięknych balonów wypełnionych helem. Jeszcze cudowniej będzie, kiedy wręczycie taki balon każdej z osób obecna na weselu, z prośbą o napisanie czegoś miłego na karteczce dołączonej do wstążki. Będzie to bardzo fajna zabawa dla wszystkich.

Lampiony

Nie ma nic bardziej romantycznego, niż wspólne puszczanie lampionów. Zgodnie z wierzeniami, puszczone ku niebu maja przynieść parze młodej szczęście na nowej drodze życia. Unoszą się one na ok. 500 metrów nad poziomem gruntu a wieczorem widoczne są z odległości kilku kilometrów. Puszczone w większej grupie będą stanowiły pierwszorzędna rozrywkę.

Fontanna czekoladowa

Dla wielbicieli czekoladowych przekąsek, fontanna czekolady będzie prawdziwym objawieniem wieczoru! Zaręczamy, że nie tylko dzieci kochają słodycze. Fontanna wypełniona po brzegi czekoladową cieczą a wokół niej półmiski zapełnione słodkimi owocami czy ciastkami to apetyczna atrakcja wesela. Warto zadbać jedynie o najlepszą czekoladę, aby cieszyła się ona wielkim zainteresowaniem.

Artykuł z kategorii Gadżety
Tagi artykułu:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

dziennikarstwo obywatelskie, ciekawe artykuły, publikacje, artykuły do przedruku, presell page